Stylowy manicure na krótkie paznokcie! 50 pięknych pomysłów

Krótkie paznokcie są łatwe w pielęgnacji, praktyczne, wygodne i można je bez przeszkód nosić zarówno na imprezach okolicznościowych, jak i w biurze. Istnieje wiele wariantów o nowoczesnym i ciekawym wyglądzie. Oto 50 modeli, które Cię zainspirują.

Piękne krótkie wzory paznokci

Czarne paznokcie powinny być ozdobione kamieniami, nadrukami i brokatem, w przeciwnym razie manicure będzie wyglądał przygnębiająco.

Czerwony manicure jest dobry na słoneczne letnie dni. Ekspresyjny, żywy, ponętny, romantyczny. Idealny dla eleganckich i pewnych siebie kobiet.

Różowe paznokcie są prawie tak popularne jak modele białe i nude. Nic dziwnego, bo taki manicure jest wyrazisty, elegancki i wygląda jak najbardziej naturalnie.

Krótkie paznokcie to doskonałe podłoże dla niebieskiego lakieru do paznokci. Palce nabierają naturalnego i kobiecego wyglądu.

Paznokcie nude wyglądają naturalnie, schludnie i współcześnie, zwłaszcza krótkie modele. A o ile wiemy, nic nie jest bardziej kobiece niż naturalność. Aby nadać swoim paznokciom wyrazistości, użyj metalicznych i błyszczących akcentów.

Nawet żółte paznokcie mogą wyglądać kobieco. Cień jest raczej spokojny niż żywy. Nieprzypadkowo Instytut Pantone Color nazwał ten odcień jednym z najważniejszych kolorów 2021 roku.

Pomarańczowe paznokcie są niezwykle delikatne, kobiece i atrakcyjne. Dodają świeżości i elegancji każdej kobiecie i wyglądają bardzo współcześnie.

Krótkie paznokcie to zadbane paznokcie. A zadbane paznokcie to piękne paznokcie. Takie modele nadają się na każdą okazję i harmonijnie komponują się z każdym strojem. Krótkie paznokcie chętnie przyjmą nawet wyszukany wystrój.

Paznokcie z matową powłoką mają bardzo głęboki, szlachetny i lakoniczny wygląd, ale jednocześnie na tyle wyrazisty, by Cię wyróżniać.

Kwadratowy kształt paznokci jest popularny ze względu na swój praktyczny charakter, ale także dlatego, że jest stosunkowo łatwy do piłowania. Kwadratowe paznokcie są stylowe, praktyczne, kojarzą się z każdym strojem i są mniej wrażliwe na uderzenia.

Czytaj więcej: Białe paznokcie – najpiękniejsze pomysły na biały manicure 2021-2022