Stylowy manicure na krótkie i długie paznokcie! 20 pięknych pomysłów

Świeże pomysły na manicure są zawsze poszukiwane, ponieważ każdego miesiąca, a jeszcze częściej, trzeba wymyślić coś nowego. W tej kolekcji znajdziesz różne pomysły na stylizację paznokci. Nadają się zarówno na co dzień, jak i na wieczór.

Piękne wzory na paznokcie

Atrakcyjny manicure nie zawsze jest krzykliwy. Jeśli dress code nie pozwala wybrać czegoś jasnego, weź za podstawę zwykły ton nude i udekoruj go delikatnym, wyrafinowanym wzorem.

Jednym z hitów jest gama zieleni, od najdelikatniejszych pasteli po głębokie i jasne kolory. Zieleń można uzupełnić dowolnym projektem, który Ci się podoba.

Monochromatyczny i gradientowy to kolejny sposób na subtelne podkreślenie Twojego delikatnego smaku i perfekcji we wszystkim. Jeśli chcesz się wyróżnić, jeden z paznokci możesz wyróżnić wzorem.

Luksusowa florystyka jest zawsze u szczytu popularności. Wolumetryczne i wyrafinowane, kontrastowe i stonowane kwiaty we wszystkich rozmiarach to topowy projekt tego sezonu.

Motyw roślinny to kolejna aktualna wariacja. Gałązki i liście są bardziej wyrafinowane i pełne wdzięku, a jednocześnie wyraziste i przyciągające wzrok.

Niesamowita geometria z wyraźnymi liniami i ostrymi kątami w tym roku stała się jasna dzięki rozwiązaniom kolorystycznym i kontrastowym. Zygzaki, linie, trójkąty i inne surowe formy wyglądają wspaniale w oprawie z brokatem, kamieniami, metalicznym połyskiem.

Francuski manicure też może być luksusowy. Wystarczy udekorować tradycyjne kolory kamieniami lub wziąć za podstawę jasne kolory, aby uzyskać szykowny zestaw.

Delikatność, biało-perłowa paleta i odrobina połysku – to wszystko składniki niesamowicie fajnej kompozycji.

Czytaj więcej: Jak dobrze wyglądać po 50-tce i nadal zachować smukłą sylwetkę?