Stylowe kobiety 70+, które udowadniają, że wiek to tylko liczba

Są eleganccy, są piękni, są młodzi, chociaż wszyscy mają ponad 70 lat. Kim są i jak to robią. Ich sekret jest prostszy, niż się wydaje na pierwszy rzut oka.

Meryl Streep

Meryl nigdy nie biegała za modą, ale zawsze wyglądała elegancko, z gracją i kobieco. Aktorka nigdy nie przeszła operacji plastycznych, nie stosowała diet (poza rolami) i wyróżnia się szlachetnym i naturalnym pięknem.

Helen Mirren

Helen ma 75 lat i zawsze wygląda bez zarzutu. Aktorka przyznaje, że nigdy nie była wielką fanką sportu, ale codziennie przez 15 minut uprawia gimnastykę. Od ponad pół wieku.

Diane Keaton

Diane wygląda bardzo dobrze w wieku 75 lat, mimo że od 2011 roku aktorka walczyła z rakiem i zdołała go pokonać. W międzyczasie została ambasadorką marki L’oreal.

Carmen Dell Orefice

Carmen Dell ‘Orefice ma 89 lat i weszła do Księgi Rekordów Guinnessa w swojej najdłuższej karierze modelki na podium. Carmen jak dotąd paraduje na podium i podkreśla swój piękny wiek, siwymi, lśniącymi włosami oraz enigmatycznym i urzekającym wyglądem.

Sigourney Weawer

„Królowa science fiction” przyznaje, że nie interesuje jej moda i występy na czerwonym dywanie. Od 1984 r. jest żoną tego samego mężczyzny, a mając 71 lat, utrzymuje formę tylko dla jej i jego dobra, a nie dla prasy.

Carolina Herrera

Piękna projektantka mody z Wenezueli ma 81 lat. Carolina była stylistką Jacqueline Kennedy przez 12 lat, a w 1980 roku stworzyła własny dom mody – Carolina Herrera New York.

Irys Apfel

Iris Apfel jest profesorem na University of Texas w Austin, projektantką mody i przedsiębiorcą z Nowego Jorku. Jest uważana za jedną z najbardziej stylowych kobiet w wieku 80+ na świecie. Ale wkrótce będziesz musiał stworzyć nową kategorię, ponieważ 29 sierpnia Iris skończyła 100 lat.

Jane Fonda

Jane Fonda ma 83 lata, ale wygląda na 55. Aktorka nie waha się nosić formowanych za kolano sukienek i wyrazistych kreacji, których nawet niektóre 40-letnie panie nie mają odwagi nosić. Jane zdradza, że ​​jej sekretem jest aktywny tryb życia i nie ma dnia bez aerobiku.

Catherine Deneuve

Piękna 77-letnia Francuzka jest prawdziwym ucieleśnieniem francuskiej delikatności i uroku. Catherine nie stara się wyglądać młodziej, ale z godnością przyjmuje swój wiek, starzejąc się pięknie i inteligentnie podkreślając swoją urodę.

Jane Seymour

Jane Seymour była jedną z dziewczyn Jamesa Bonda w słynnej serii filmów szpiegowskich. A doskonale wiemy, że tę rolę otrzymują najbardziej zmysłowe i atrakcyjne kobiety. Dziś Jane ma 70 lat i nadal może pochwalić się godną pozazdroszczenia urodą.

Czytaj więcej: Porady stylisty: 10 sposobów na piękny wygląd!