Stylowa kobieta ubiera się po prostu: 10 piękne stroje, aby wyglądać stylowo!

Niestabilna pogoda dyktuje własne warunki podczas tworzenia stylowych strojów. Na pierwszy plan wysuwa się ciepło i komfort, a jednocześnie nie chcesz zapomnieć o pięknie i modzie. Oferujemy kilka szykownych strojów, które są również bardzo wygodne.

1. Kurtka i spodnie

Czarno-biały zawsze wygląda korzystnie i wcale nie jest nudny, jeśli wybierzesz stylowe oryginalne rzeczy. Białe proste spodnie z mankietami, biały przytulny sweterek – efektowny komplet. Wystarczy dopełnić go modną pikowaną kurtką i delikatnymi detalami.

2. Spódnica i sweter

Rozkloszowana spódnica w kolorze czarnym to uniwersalny element, który również wygląda kobieco. Możesz nosić spódnicę z obszernym swetrem, swobodnym krojem. Beżowa torba i szalik ożywiają ten strój.

3. Czarny i brązowy

Te kolory są tradycyjnie uważane za zbyt ciemne, aby można je było łączyć w pary. Ale harmonia niektórych odcieni tych palet jest niezaprzeczalna. Czarne spodnie i czekoladowy sweter wyglądają dość stylowo, zwłaszcza z kilkoma ładnymi detalami.

4. Biały płaszcz

Na obrazie wystarczy jeden chwytliwy akcent, jeśli jest wystarczająco skuteczny. Najlepiej łączyć z bielą – czerwienią, czernią, brązem ze wszystkich tonów. Okazuje się zauważalnie, ale delikatnie.

5. Szary z różowym

Nieskazitelna kombinacja kolorów, która jest rzadko używana. Krótkie spodnie w paski, lekki sweterek, różowy płaszcz – niezwykły i delikatny komplet. Ten zestaw sprawia wrażenie wyrafinowanego koloru.

6. Biały z brązowym

Jak już wspomnieliśmy powyżej, zestawienie bieli z gamą brązową jest bardzo estetyczne i stylowe. Beż, biel i brąz to odcienie, które wyglądają na drogie, nie bój się łączyć ich w dowolne warianty.

7. Dżinsy i płaszcz

Baw się nie tylko kolorem, ale także stylami, na przykład łącz klasykę z casualem. Tradycyjne niebieskie dżinsy i czerwony golf – świetny strój na co dzień. Skutecznie dopełnia klasyczny płaszcz z broszką.

8. Szary, zielony i brązowy

Kolejna dobra kombinacja kolorów, która ma harmonię i styl. Brązowy płaszcz, szaro-zielone spodnie, ciemny sweter i detale pasujące do swetra to świetny zestaw.

9. Płaszcz kontrastowy w kratę

Kontrastowy płaszcz w kratkę to bardzo wyrazisty element, który najlepiej prezentuje się z luźniejszymi elementami garderoby. Beżowo-brązowy płaszcz świetnie prezentuje się w zestawieniu z szaro-zielonymi spodniami, brązowym topem.

10. Beżowy monochromatyczny

Łączenie odcieni beżu to najprostszy sposób na stworzenie czegoś zupełnie wyjątkowego, świeżego i drogiego. Proste spodnie, sweter, płaszcz – wszystkie te rzeczy są proste, ale w beżu wyglądają niesamowicie.

Czytaj więcej: Te 10 zasad należy do kobiet podziwianych i szanowanych przez wszystkich.