Stylowa 30-latka – jak wyglądać modnie i młodo?

Jeśli kilka lat temu trendy w modzie wyznaczały znane domy mody, teraz na pierwszy plan wysunęły się zwykłe kobiety z sieci społecznościowych – influencerzy mody.

Wiele z nich nie ma nic wspólnego z branżą modową, inne wręcz przeciwnie, pracując w tej dziedzinie, wypracowały swój własny, niepowtarzalny styl. Jedną z takich kobiet jest Füsun Lindner, blogerka modowa z Monachium. Zasłynęła w Internecie dzięki swoim kobiecym wizerunkom.

Przez pewien czas Fusun pracował jako zwykły kierownik reklamy, a następnie dostał pracę jako redaktor działów mody kilku czasopism kobiecych. I udało jej się nawet pracować dla Cosmopolitan.

Po urodzeniu drugiego dziecka dziewczyna postanowiła poświęcić więcej uwagi rodzinie, rzucić pracę i po pewnym czasie uruchomiła swój blog modowy „Krótkie historie i spódniczki”.

Teraz Fusun ma niewiele ponad 40 lat i jest uważana za wzorzec elegancji, kobiecości i seksualności, a ponad 470 tysięcy osób subskrybuje jej Instagram.

Bloger modowy często burzy ogólnie przyjęte stereotypy i ignoruje rady doświadczonych stylistów. A jednak setki dziewczyn na całym świecie chcą powtórzyć jej obrazy.

Fusun często ignoruje modę i oversize i wybiera obcisłe rzeczy, podkreślając wszystkie krągłości sylwetki. Cóż, muszę przyznać, ma coś do podkreślenia! Na tej dziewczynie wszystko wygląda idealnie.

Podczas gdy większość z nas zrezygnowała z wysokich obcasów na rzecz wygodniejszych trampek, mokasynów, klapek czy sandałów, Fusun woli szpilki. Na złość wszystkim stylistom!

Oczywiście w jej arsenale są wygodniejsze buty. W takiej modzie blogerka najczęściej pojawia się na wakacjach lub na spacerach z dziećmi. Są to pantofle i ulubione trampki, a także Kozacy i urocze romantyczne espadryle.

I oczywiście kurtki. Od klasycznych czarnych modeli dla mężczyzn po kobiecy tweed w klatce. Świetny przykład tego, jak ubrać się do pracy, nie wyglądając na nudnego.

Czytaj więcej: Jak prawidłowo nosić torebkę? 7 zasad dla eleganckich kobiet