Stylistka: Te 5 błędów psuje całe wrażenie kobiety!

Wybierając obraz, każda kobieta zwraca uwagę na szczegóły i stara się zrobić wszystko, aby jej wygląd był doskonały. Ale jak osiągnąć pełną harmonię? W pogoni za pięknem wiele kobiet popełnia błędy, które psują ogólne wrażenie. Oto najczęstsze.

#1. Stare buty

Daj dziewczynie odpowiednie buty, a będzie mogła podbić świat. Buty to najważniejszy element kobiecej garderoby. Są wszechmocne. Odpowiednia para butów może poprawić Twoją postawę, odświeżyć wizerunek, poprawić nastrój i zwiększyć pewność siebie.

Ale trudno jest zaimponować komuś w starych, porysowanych, brudnych butach lub z lekko oderwaną podeszwą. Tak, naturalne jest przywiązanie do jednego lub drugiego modelu. Ale buty są też efemeryczne, a kiedy tracą swój wygląd, czas je wyrzucić do kosza.

#2. Uszkodzone rajstopy

Prędzej czy później na rajstopach pojawiają się strzałki i inne wady. Wiele pań używa takich rajstop celowo, myśląc, że inne nie będą w stanie tego zauważyć.

Aby uniknąć tego problemu, zawsze powinieneś kupować dobre rajstopy od zaufanych producentów. A jeśli kłopoty już się wydarzyły, konieczne jest użycie różnych technik, aby ukryć zaciągnięcia, do tego można użyć opaski i innych środków.

#3. Spodenki w zimie

Niektóre panie, chcąc wyglądać atrakcyjnie, zaczynają nosić krótkie spodenki w zimnych porach roku. Oczywiście taki strój zawsze przykuwa uwagę, ale czy inni zareagują na niego poprawnie?

Jeśli kobieta nosi szorty zimą, to wszyscy doskonale rozumieją, że w ogóle nie dba o własne zdrowie. Powstają też inne negatywne opinie, bo taka pani może wydawać się łatwo dostępna. Dlatego szortów nigdy nie należy nosić zimą, nawet jeśli są stylowe.

#4. Buty Ugg

Moda na te buty od dawna należy do przeszłości. Jeśli kobieta używa butów ugg, wszyscy doskonale rozumieją, że nie podąża za modą. Oczywiście, jeśli mówimy o obszarach wiejskich, to takie buty są odpowiednie, ponieważ są wygodne i ciepłe.

Ale w mieście nie ma zdrowego rozsądku, aby używać butów ugg. Powody są dwa: nie są modne, a ponadto szybko się zapychają, zwłaszcza jeśli kobieta podróżuje komunikacją miejską.

#5. Mini spódniczka na szpilkach

Spódnice mini w połączeniu z wysokimi butami i głębokim dekoltem to bynajmniej nie najlepszy pomysł. Bez względu na wiek wyglądają wulgarnie, prowokująco i nie na miejscu.

Połącz szpilki tylko ze spódnicami midi i maxi i zapomnij o mini spódniczce i dekolcie w tym samym stroju. Piękno musi być podkreślone elegancko.

Czytaj więcej: 5 błędów w ubraniach które zmieniają kobietę „po 40” w babcię!