Stylista z Kalifornii sprawia, że ​​klienci są dumni ze swoich siwych włosów!

Jeśli wcześniej kobiety szły do ​​salonu, aby ukryć siwe włosy, teraz kobiety chodzą do fryzjera, aby je podkreślić. Tak przynajmniej dzieje się w salonie Jacka Martina, kalifornijskiego stylisty, który czyni cuda.

Fryzura przed i po stylistce

Jack Martin to kalifornijski stylista, który jest uważany za prawdziwego mistrza, jeśli chodzi o farbowanie siwych włosów.

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, kiedy klientka poprosiła stylistkę o zrobienie czegoś z jej siwymi włosami. Jack wykonał swoją pracę i postanowił opublikować wynik na Instagramie. Zobacz obrazek poniżej.

Obraz wywołał prawdziwy boom w sieciach i wkrótce stylista stał się bardzo popularny. Kilka lat później Jack może pochwalić się ponad 600 000 obserwujących na Instagramie.

Jack stał się tak popularny, że kobiety muszą umawiać się na wizytę 3-4 miesiące wcześniej. A jego klientami są nawet takie gwiazdy jak Jane Fonda i Sarah Osbourne.

W przeciwieństwie do innych stylistów, Jack dobiera kolor włosów zgodnie z odcieniem siwych pasm, aby fryzura miała jednolity kolor. Dzięki tej sztuczce kobiety nie muszą już malować swoich korzeni.

Zazwyczaj Jack myje kolor bazowy i przygotowuje indywidualną farbę zgodnie z naturalnym odcieniem każdej kobiety.

Jego celem jest, aby kobiety były dumne ze swoich włosów.

W rzeczywistości, gdy do jego drzwi zapukała słynna oscarowa aktorka Jane Fonda, odpowiedział, że jest bardzo zajęty i nie może odkładać spotkań innych kobiet, które czekały kilka miesięcy i przyjechały z innych stanów, aby ufarbować włosy.

Jack jest świetnym profesjonalistą i zaproponował Jane Fondzie farbowanie włosów w weekend.

Jack nie boi się konkurencji i chętnie dzieli się swoimi wynikami i sekretami na swoim Instagramie – (@jackmartincolorist).

Według niego nie ma znaczenia teoria, ale to, jak ją zastosujesz w praktyce.

„W tej dziedzinie jest miejsce dla każdego. Zawsze są nowe trendy, zawsze masz miejsce do rozwoju. Cieszę się, że kobiety są zadowolone z wyniku” – zdradza Jack.

„A przede wszystkim lubię widzieć kobiety, które są gotowe zaakceptować swoje siwe włosy. Naturalność to najpiękniejsza rzecz w kobiecie ”.

Taka fryzura wygląda o wiele bardziej elegancko i kobieco niż pół-siwe włosy.

Aby zapobiec siwieniu i poprawić kondycję włosów, zalecamy stosowanie oleju kokosowego. Produkt ma właściwości antyoksydacyjne i ułatwia wchłanianie witaminy E.

„Zmiana zaczyna się od Ciebie. Kto nie spróbuje, zostanie w miejscu”, mówi Jack Martin.

Czytaj także: Fryzury z grzywką: 50 modnych fryzur w sezonie 2021-2022!