Stylista w Wietnamie zamienia kobiece włosy w kwiaty

Zadbana fryzura jest ważna zarówno dla wyglądu kobiety, jak i dla jej nastroju i pewności siebie. Kobiety czują się piękniejsze i pewniejsze, gdy wiedzą, że ich włosy wyglądają idealnie. Nie bez powodu pójście do fryzjera to jeden z najpopularniejszych rytuałów pielęgnacyjnych na świecie.

Co więcej, czasem pójście do fryzjera może stać się sztuką. Zwłaszcza, gdy mówimy o dobrej stylistce. Nguyễn Phát Tri jest jednym z takich stylistów. Ten młody człowiek z Wietnamu, absolwent biotechnologii, potrafi zamienić kobiece włosy w prawdziwe dzieło sztuki. Zobaczmy razem, jak mu się to udaje.

1. Nguyễn Phát Tri to niesamowita postać pod każdym względem. Chociaż uzyskał dyplom z biotechnologii, młody człowiek zdecydował się na karierę fryzjera.

2. Poza tym kariera to mało powiedziane. Nguyễn Phát postanowił wyrobić sobie markę, ponieważ tego, co robi z kobiecymi włosami, nie robi nikt inny na świecie.

3. Zasadniczo młody człowiek robi fryzury na wesela. Ale w przeciwieństwie do zwykłych fryzur, modele stworzone przez Wietnamczyka zamieniają kobiety w prawdziwe księżniczki.

4. Fryzury zachwycają nie tylko kształtem, ale także kolorami.

5. Taka fryzura jest zrobiona w kilka godzin i kosztuje około 1400 złotych.

6. Niewielka cena, bo ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety.

7. To bardzo wyjątkowy dzień. Dzień, w którym poczujesz się wyjątkowo. 

8. Chcę, aby wszyscy moi klienci zapamiętali dzień ślubu nie tylko ze względu na jego znaczenie, ale także ze względu na swój wygląd – mówi Nguyễn Phát Tri.

9. Chcę, aby każda kobieta bezpiecznie stanęła przed ołtarzem.

10. Chcę, żeby pan młody zakochał się w niej jeszcze bardziej.