Stylista udowadnia, że ​​każda kobieta może wyglądać młodziej!

Słynna stylistka i wizażystka Konstantin Bogomolov (Łotwa) jest głęboko przekonana, że ​​każda kobieta zasługuje na dobry wygląd. Stylistka zasłynęła tym, że pomogła setkom kobiet poczuć się równie pięknie na zewnątrz, jak i w środku. Ale lepiej raz zobaczyć, niż usłyszeć 10 razy.

Kobiety przed i po stylistce

Poznaj Lidię. Lidia ma 41 lat i jest główną księgową firmy produkcyjnej. Bez wątpienia Lidia jest piękną kobietą, ale podobnie jak pozostałe kobiety na liście, Lidia nie wiedziała, jak podkreślić swoją urodę. Pomogła jej stylistka. Jej fryzura i garderoba zmieniły ją w stylową i pewną siebie kobietę.

A to jest Alina. Alina ma 39 lat i jest urzędnikiem państwowym. Na przykładzie Aliny widzimy, jak ważny jest strój, fryzura, dodatki i makijaż. Pamiętaj, że dobrze przemyślany strój zakłada idealną harmonię pomiędzy kolorami. Nasza modelka ma ciepły odcień skóry, dlatego pomarańczowy kolor dobrze komponuje się z jej figurą.

Estere ma 37 lat i prowadzi kwiaciarnię. Jest piękną młodą kobietą, ale jej urodę często przyćmiewa jej nieodpowiedni styl. Ale fryzura, makijaż i strój całkowicie ją odmieniły. Oto jak łatwo jest pokazać swoje piękno.

Polina ma 36 lat i marzy o zostaniu gwiazdą. Ze zwykłej kobiety Polina zamieniła się w prawdziwą filmową divę. Fryzura, makijaż, dodatki, brwi – wszystkie te szczegóły mogą Cię całkowicie odmienić.

Katrina ma 39 lat i jest matką dwójki dzieci. Dzięki stylistom nauczyła się, że każda kobieta może być stylowa. Ważne jest, aby znaleźć styl i styl, który najbardziej Ci odpowiada. I żeby dobrze wyglądać, nie musisz się radykalnie zmieniać.

Aleksandra ma 44 lata i pracuje na produkcji. Ale to nie przeszkadza jej wyglądać stylowo. Teraz Aleksandra czuje się znacznie piękniejsza i pewniejsza siebie. Dlatego potrzebujemy stylistów, kosmetyczek i wizażystów. Co innego zobaczyć, a co innego spróbować.

Nikola ma 34 lata, jest pielęgniarką. Zawsze chciała wyglądać bardziej elegancko, ale przyznaje, że nie miała od kogo się uczyć. Styliści podali mu pomocną dłoń. Lepiej późno niż wcale.

Elena, 52 lata, księgowa. Naprawdę nie mamy nic do dodania. Tak jest w przypadku, gdy transformacja mówi sama za siebie. Żywe kolory odmładzają.

Marija, 44 lata, pedagog. Najbardziej stylowy pedagog! Jeśli dusza chce być wolna, uwolnij ją. Nigdy nie jest za późno na zmianę. Niektóre kobiety przeżywają całe życie, nie wiedząc, jak atrakcyjnie i elegancko mogą wyglądać.

Milana, 42 lata, projektantka. Milana przyznaje, że po transformacji ilość zamówień wzrosła. Ma coraz więcej klientów zainteresowanych jej usługami.