Styl nie zależy od rozmiaru: 12 wspaniałych strojów dla pulchnych kobiet 50+

W XXI wieku modne jest bycie sobą i akceptowanie swojego ciała ze wszystkimi jego zaletami i wadami. Tradycyjne standardy nie są już w modzie. Świat się zmienia. Zmieniamy się. A u nas zmieniają się standardy piękna.

Pulchne kobiety w wieku 40-50 lat nie wstydzą się już swojego wyglądu, bo każda kobieta jest piękna na swój sposób, ale trzeba umieć tę urodę podkreślić.

Wybór składa się z różnych rodzajów odzieży – sukienki, spódnice, spodnie, kurtki, tuniki, lekkie żakiety i wiele innych. I chcę przymierzyć każdy strój. Stylowe, piękne i gustowne.

Styl casual jest praktyczny, wszechstronny i stylowy. Dlatego jest idealny dla grubych kobiet, które potrzebują wygodnych ubrań, które zamaskują ich niedoskonałości sylwetki i podkreślą ich atuty.

Bluzki i koszule są niezastąpione w kobiecej garderobie. Lekko skrojona koszula w jasnych odcieniach lub długa bluzka w kolorach ziemi, która harmonijnie uzupełnia fakturę i ton spodni to wszystko, czego kobieta potrzebuje, aby wyglądać świeżo i atrakcyjnie.

Planując strój, musisz wziąć pod uwagę fakturę, tkaninę, kształt i kolory. Unikaj gęstych, twardych i grubych tkanin, które sprawiają, że wyglądasz na jeszcze większego. Wybierz ubrania z pionowymi nadrukami lub stwórz pionowe linie, dopasowane spodnie i topy w tym samym kolorze. Pionowe linie pomogą Ci wyglądać na wyższego i, w domyśle, szczuplejszego.

Jeśli chodzi o nadruki, polecamy wybrać bluzki, sukienki i koszule z dużymi nadrukami, które osłabiają wizerunek i maskują brzuch. Kobieta na zdjęciu ma na sobie rozmiar 60, ma 163 cm wzrostu i parametry jej ciała to 120/100/120, ale dzięki ubiorowi wygląda na szczuplejszą od innych kobiet.

Największą zaletą stylu casual w porównaniu z innymi konceptami odzieżowymi jest wygoda. Kobieta ubrana w wygodne ubrania to kobieta pewna siebie. A pewna siebie kobieta to piękna kobieta.

Kiedy ostatnio nosiłeś kombinezon? Choć niektóre kobiety podchodzą sceptycznie do tego elementu garderoby, kombinezon pozostaje niezwykle praktycznym i wygodnym elementem, który może kojarzyć się zarówno z butami, jak i botkami, sandałami czy trampkami.

Odpowiednio dobrana sukienka ukryje kilka dodatkowych kilogramów i sprawi, że będziesz wyglądać na wyższą. Wybieraj darmowe modele, które podkreślają talię, swobodnie opadają i utrzymują w równowadze górną i dolną część stroju.

Czytaj więcej: Koszule odmładzają: 25 pięknych strojów dla kobiet w wieku 50, 60 i 70 lat!