Styl, który przeszedł do historii — 3 zasad stylu od Angeliny Jolie

Angelina Jolie jest uważana za jedną z najbardziej stylowych kobiet na świecie. Z biegiem czasu piękna Amerykanka stała się nie tylko przykładem dobrego smaku i wyrafinowania, ale także prawdziwym symbolem współczesnej kobiety: delikatnej, eleganckiej, ale jednocześnie niezależnej i pewnej siebie.

O ile na początku swojej kariery aktorka polegała na skandalicznych strojach, to teraz Angelina stawia na elegancję i minimalizm. Oto 3 wskazówki stylistyczne od najbardziej eleganckiej współczesnej gwiazdy.

1. Noś czarne ubrania

Czarny to ulubiony kolor aktorki. Styliści twierdzą, że czerń podkreśla niedoskonałości skóry i sprawia, że ​​kobiety wyglądają staro. Ale jednocześnie nic nie jest bardziej uwodzicielskie i eleganckie niż kobieta ubrana na czarno. W szafie Angeliny dominuje czerń, a aktorka przyznaje, że gdyby mogła, przez całe życie nosiłaby tylko ten kolor.

2. Noś proste ubrania

Angelina Jolie jest zwolenniczką minimalizmu. Prostota zawsze była lepsza niż obfitość. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrozumieć, jest to, że drogie oznacza proste i lakoniczne. Współczesna moda coraz częściej zwraca się w stronę minimalizmu, który jest najprostszym sposobem, aby wyglądać jednocześnie elegancko, kobieco i drogo. Jeśli nosisz proste, schludne i wysokiej jakości ubrania – nie możesz wyglądać tanio.

3. Noś akcesoria

Okulary, kolczyki, pierścionki, szaliki, naszyjniki, rękawiczki, torebki – wszystko to doda elegancji Twojemu strojowi. Mądrze dobrane dodatki mogą zamienić zwykły strój w wyrazisty i elegancki. Ale uważaj na ich liczbę. Nadmiar akcesoriów wygląda na staromodny. Minimalizm jest dziś w modzie, z jednym lub dwoma niezwykłymi akcentami, które podkreślają Twoją indywidualność.