Styl casual – 15 idealnych stylizacje dla puszystych pań 50+

Styl casual to jeden z najpopularniejszych i najwygodniejszych stylów odzieży. Casual to naprawdę praktyczna i uniwersalna koncepcja, idealna dla pulchnych kobiet powyżej 50 roku życia. Dziś porozmawiamy o tym, jakie ubrania są najlepsze dla kobiet z nadwagą w eleganckim wieku, aby wyglądać szczuplej i młodziej.

Spodnie, spódnica, koszula, kamizelka są w szafie każdej kobiety, ale jak prawidłowo stworzyć strój, aby okazał się stylowy i atrakcyjny?

Zwróć uwagę na klasyczny wygląd na powyższym zdjęciu – czarne spodnie + biała koszula. Wszystko wydaje się standardowe, ale jednocześnie modne i stylowe.

Obraz wykonany zgodnie z trendami mody – spodnie są podwinięte, kołnierzyk koszuli podwinięty i zobacz jak pięknie prezentuje się modelka. Ale pani na zdjęciu ma 60 lat i nosi ubrania w rozmiarze 60.

Bluzki i koszule są niezastąpione w podstawowej garderobie każdej kobiety. Pasują do każdego typu sylwetki i mogą być kojarzone z każdą inną częścią garderoby.

Ten sam strój może wyglądać zupełnie inaczej z różnymi bluzkami i koszulami. Dlatego jest to najprostszy sposób na znaczne urozmaicenie swojej garderoby.

Odzież wierzchnia może i musi być wyrazista. Dzięki takim strojom wyróżnisz się z tłumu. Ponadto zawsze będziesz czuł się komfortowo. Kobieta ubrana w wygodne ubrania to kobieta pewna siebie. A pewna siebie kobieta to piękna kobieta.

Co sądzisz o strojach w stylu sport-chic? W 2021 roku modne są stroje hybrydowe, łączące różne style w jednym spojrzeniu. Na przykład klasyczne spodnie z bluzą. Albo długie spódnice z krótkimi żakietami, obie w sportowym stylu.

Mile widziane są również stroje sportowe, ponieważ komfort jest bardziej modny niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście takiego stroju nie założysz w centrum handlowym, ale na przyjemny spacer po parku jest to, czego potrzebujesz.

Bluzy z kapturem to już nie tylko odzież młodzieżowa czy sportowa. Dziś kobiety w każdym wieku wybierają sportowy styl ubioru, gdy chcą stworzyć jak najbardziej komfortowy wygląd na co dzień.

Chromatyka jest bardzo ważna. Kontrasty zawsze odmładzają. I nie zapominaj, że wiek nigdy nie powinien być przeszkodą dla elegancji i piękna.

Czytaj więcej: Moda dla puszystych pań po 50. – 7 zestawów, w których poczujesz się kobieco i pewnie!