Strzyżenie ,,Mullet”: nowe zdjęcia dla różnej długości włosów

Fryzura w stylu ,,Mullet” o modnym, progresywnym kształcie to żywy trend fryzjerski z lat 80., który nabiera rozpędu w tym sezonie. Wcześniej ta fryzura kojarzyła się z rock’owcami. Jednak dziś można zobaczyć tą fryzurę na dziewczynach i kobietach, które są dalekie od tego stylu. Wyjątkowość fryzury polega na tym, że długość włosów jest usuwana tylko z góry i z przodu twarzy. A włosy są długie z tyłu.

Charakterystyka

Ta fryzura jest idealnym przedstawicielem fryzury retro. Kształt fryzury ,,Mullet” powinien być dostosowany do tekstury włosów, kształtu twarzy, stylu i preferencji, aby uzyskać piękny efekt. Na przykład w stylu rock’owym lub bardziej zrelaksowanej wersji. Główne zalety fryzury to niesamowita wyjątkowość.

Strzyżenie długich włosów

Istnieje wiele opcji: od wyboru długości grzywki do jej całkowitego braku. Wybierz to, co Ci odpowiada. Aby fryzura nabrała modnego kształtu, a warstwy wyróżniały się nieco casualowym stylem, który dopełnia wyjątkową fryzurę. Nawiasem mówiąc, na zdjęciu mile widziany jest celowy nieład.

Strzyżenie dla średnich włosów

Wiele dziewczyn preferuje wygodną długość włosów ramion. Styliści pomogą stworzyć niezwykły kształt, objętość, aby podkreślić naszą indywidualność. Tak więc, wybierając tą fryzurę, nie musisz się martwić o swój własny styl. Wygląda zaskakująco dobrze w różnych kreacjach. Na przykład idealnie wygląda z kobiecymi sukienkami lub gotyckimi spódnicami.

Strzyżenie dla krótkich włosów

Krótki ,,Mullet” to świetna alternatywa dla fryzur typu Pixie i Bob. Wśród opcji popularne są kształty z przedłużonymi asymetrycznymi grzywkami. Wariacje kreatywne – z bardzo krótką grzywką i zawsze delikatnie widoczną szyją.

Strzyżenie dla kręconych włosów

Jeśli masz kręcone włosy i długość włosów na to pozwala, radzimy zwrócić uwagę na fryzurę w stylu ,,Mullet”. Pozwala ujarzmić ona loki, a jednocześnie pozostawia miejsce na kreatywność. W zależności od tekstury i długości włosów fryzura będzie inna. Ale w każdym razie schodkowy i wydłużony kontur sprawi, że będziesz wyglądać bardziej elegancko.