Strzyżenie Carre: najmodniejsze modele dla kobiet po 40, 50, 60 roku życia!

Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, aby wyglądać młodziej i atrakcyjniej, po prostu zmień fryzurę. Właściwa fryzura może zdziałać prawdziwe cuda. A niewiele fryzur jest tak eleganckich, kobiecych i stylowych jak fryzura carre. Ta fryzura jest ucieleśnieniem młodości i kobiecości, pasuje do wszystkich kobiet, jest uniwersalna, wszechstronna i łatwa w utrzymaniu. Zobaczmy, jakie są najbardziej popularne modele i co wyróżnia tę fryzurę.

Fryzura carre

Stopniowana fryzura bob jest stylowa i elegancka. Dzięki warstwowemu ułożeniu fryzura ukrywa zmarszczki mimiczne, plamy starcze, obwisłe policzki i inne oznaki starości. A do tego dodaje objętości, jak żadna inna fryzura. Z tego powodu jest dobry tylko dla kobiet w wieku 40, 50 i 60 lat.

Strzyżenie dla włosów o krótkiej długości

Fryzury Carre na krótkie włosy jest jednocześnie odważna i elegancka. Taka fryzura koryguje owal twarzy, maskuje niedoskonałości skóry, dodaje objętości włosom. Asymetryczny bob-carre pasuje zarówno do grubych, jak i cienkich pasm włosów i dobrze wygląda w każdym wieku.

Strzyżenie dla włosów o średniej długości

Fryzura Bob dla średnich włosów wygląda modnie, kobieco i elegancko. Doskonale oprawia owal twarzy, odmładza twarz i dodaje świeżości całemu spojrzeniu. Istnieje wiele odmian tej fryzury, ale jeśli masz ponad 40 lat, polecamy wersję z grzywką, ponieważ grzywka skutecznie ukrywa zmarszczki na czole.

Strzyżenie dla włosów o długiej długości

Ta fryzura wygląda surowo z prostymi włosami i zalotnie z falującymi włosami. Doda elegancji i wyrafinowania Twojemu wizerunkowi, ale tylko wtedy, gdy włosy są zadbane. Fryzura może być zarówno gładka, jak i niechlujna i pasuje zarówno do młodych kobiet, jak i starszych pań, które chcą współczesnego strzyżenia.

Fryzura carre z grzywką

Niespokojne kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych, bardziej obszernych włosów. Zwłaszcza, gdy są uzupełnione grzywką. Fryzury z grzywką są dobre, ponieważ ukrywają różne niedoskonałości twarzy, takie jak szerokie czoło, zmarszczki czy trądzik.

Fryzura carre bez grzywki

W przeciwieństwie do wersji z grzywką, poniższe modele wyglądają bardziej współcześnie. Włosy doskonale oprawiają owal twarzy i odmładzają twarz. A brak grzywki dodaje wyglądowi świeżości, ponieważ czoło pozostaje odsłonięte, a wzrok pada na oczy.

Strzyżenie kaskadowe

Niespokojne kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych, bardziej obszernych włosów. Nic dziwnego, że fryzury kaskadowe są bardzo popularne po 40 roku życia, kiedy włosy stają się cienkie i rzadkie. Niezależnie od tego, czy masz długie, czy krótkie włosy, warstwowa fryzura pomoże Ci nadać im idealny kształt.