Średnie i długie włosy: 30 pomysłów dla kobiet, które pragną większej objętości

Fryzura nadaje ton całej stylizacji. Bez zadbanych i ułożonych włosów nawet najbardziej stylowy strój będzie wyglądał nie na miejscu. Dobra fryzura, która pasuje do Twojego typu twarzy, kształtu włosów i odcienia skóry, może zmienić Cię w prawdziwą gwiazdę. Zwłaszcza jeśli masz długie włosy. Fryzury na długie włosy wyglądają elegancko, kobieco i wręcz efektownie. A jeśli natura obdarzyła Cię bujnymi i lśniącymi włosami, wystarczy wybrać fryzurę, która Ci odpowiada. Oto projekty, którymi możesz się zainspirować.

Długa fryzura z grzywką

Fryzury z grzywką są dobre, ponieważ ukrywają niedoskonałości twarzy, na przykład szerokie czoło, zmarszczki lub trądzik. Ponadto fryzura z grzywką nigdy nie wychodzi z mody, a grzywka jest atrybutem stylu i kobiecości. Fryzura na długie włosy z grzywką doskonale podkreśla kości policzkowe i nadaje twarzy kobiecy wygląd.

Długie fryzury bez grzywki

Fryzury z grzywką są dobre, ponieważ grzywka ukrywa zmarszczki, szerokie czoło i odmienia kobiecą twarz. Ale co mają zrobić kobiety, które nie lubią grzywki? Cóż, przy dobrze przemyślanej fryzurze naprawdę nie potrzebujesz grzywki, ponieważ długie włosy z natury wyglądają spektakularnie.

Mullet dla długich włosów

Fryzura, która jest obecnie coraz mniej popularna, ale która była bardzo popularna w połowie lat 80. i zasługuje na drugą szansę w 2022 r., zwłaszcza że styl został wymyślony na nowo. Podstawowa zasada jest prosta: krótkie pasma z przodu i długie z tyłu. Wszystko inne jest według twojego uznania. Taka fryzura wygląda modnie i elegancko.

Warstwowe fryzury dla długich włosów

Włosy ułożone w kaskady, znajdujące się poniżej poziomu ramion, doskonale modelują owal twarzy, odmładzają twarz. Strzyżenie kaskadowe można dopasować do każdego stroju, jest łatwe w stylizacji i na zawsze rozwiązuje problem objętości. Nie możesz się pomylić z taką fryzurą.

Długa fryzura z prostymi włosami

Ale doświadczenie pokazuje, że można uzyskać stylową i efektowną fryzurę bez układania włosów kaskadowo lub warstwowo. Zasadniczo nie musisz nic robić, może poza wyprostowaniem i wyrównaniem końcówek, jeśli natura obdarzyła Cię falowanymi włosami. Choć prosta do wykonania, taka fryzura wygląda super stylowo i wyrafinowanie.

Asymetryczne fryzury dla długich włosów

Asymetria to klucz do kobiecego i ponętnego wyglądu. Jeśli masz długie włosy i chcesz się wyróżniać, postaw na asymetryczną fryzurę. Taki wygląd nigdy nie pozostanie niezauważony. Fryzury z asymetryczną grzywką rekompensują brak objętości i dodają włosom modnego i eleganckiego wyglądu. 

Kaskadowe fryzury dla długich włosów

Kaskadowanie włosów doda fryzurze objętości, tworząc efektowny wygląd. Takie strzyżenie doskonale maskuje zmarszczki mimiczne, plamy starcze i inne niedoskonałości. A do tego kaskada dodaje objętości jak żadna inna fryzura i pozwala każdego dnia inaczej układać włosy, nie tracąc przy tym wyrafinowania.

Proste fryzury dla długich włosów

Współczesne kobiety coraz częściej nurtują pytania: Jaką fryzurę wybrać? Jaki odcień włosów do mnie pasuje? Jak sprawić, by wyglądać młodziej? Prawda jest taka, że ​​dobra fryzura zawsze działa odmładzająco. I nie musisz niczego wymyślać na nowo. Styliści wymyślili dla nas wszystko.

Długie fryzury dla kobiet po 40 roku życia

Wraz z wiekiem struktura włosów ulega pogorszeniu. Nici włosów stają się cienkie, łamliwe i rzadkie. A włosy tracą swoją dawną elastyczność, objętość i siłę. W konsekwencji po 40 roku życia coraz trudniej jest zapewnić i utrzymać objętość fryzury. Ale przy odpowiedniej fryzurze nawet w wieku 40 lat można uzyskać objętość, którą kobiety tak bardzo pragną.