Spokojny manicure: 25 pomysłów dla stylowych kobiet

Świeże pomysły na manicure są zawsze poszukiwane, ponieważ każdego miesiąca, a jeszcze częściej, trzeba wymyślić coś nowego. W tej kolekcji znajdziesz różne pomysły na stylizację paznokci. Nadają się zarówno na co dzień, jak i na wieczór.

Piękne paznokcie

W przypadku delikatnej kompozycji odpowiednia jest różowa paleta. Różowe odcienie wyglądają wspaniale z brokatem, śnieżnobiałymi kolorami i innymi wzorami.

Francuski manicure jest idealny do klasycznych, powściągliwych stylizacji. French prezentuje się nieporównywalnie nie tylko w tradycyjnym białym i nude, ale także w jasnym. Elementy dekoracyjne ożywią i uatrakcyjnią całość.

Biała paleta to idealne tło dla urzeczywistnienia różnych fantazji dekoracyjnych: abstrakcyjnych, z dżetów, marmurowych wzorów, przetarcia i folii, matowego wykończenia.

Czerń to oryginalne rozwiązanie. Jeśli monochromatyczny wydaje ci się zbyt ponury, zrób francuski manicure w kolorze czarnym. Jeśli zdecydujesz się na jednolity kolor, uzupełnij go parą jasnych płytek akcentujących.

Odcienie nude i natury to szykowny wybór dla dyskretnych kobiet. Mogą być gęste lub prześwitujące i uzupełnione wzorami, najczęściej minimalistycznymi.

Delikatne i jasne odcienie, które były istotne w lecie, nadal można bezpiecznie stosować. Niebieski, miętowy – świetne rozwiązanie do każdego projektu, zwłaszcza z elementami geometrycznymi. Możesz dodać trochę kwasowości do kilku paznokci, aby ożywić kompozycję.

Czytaj więcej: Bogata kobieta ubiera się prosto: 24 piękne stroje, aby wyglądać szlachetnie i stylowo!