Skandynawski blond – najbardziej stylowy kolor włosów w tym sezonie!

Siwe włosy nie są powodem do zmartwień i niepokoju. Wszystkie kobiety prędzej czy później siwieją. A jeśli wcześniej kobiety poszły do ​​salonu, aby ukryć siwe włosy, teraz idą tam, aby je podkreślić.

Co więcej, w ostatnich latach coraz więcej kobiet farbuje włosy na biało (skandynawska blondynka) – jak piękna Elsa z filmu Kraina Lodu czy jak Emilia Clarke z Gry o Tron. Styliści zauważyli, że białe włosy mogą nabrać współczesnego wyglądu, jeśli zostaną całkowicie rozjaśnione i przebarwione na perłowy odcień.

 

1. Ostatnio coraz więcej kobiet farbuje włosy na chłodne odcienie blondu. Blond odmładza twarz, odświeża wizerunek i dobrze ukrywa niedoskonałości cery.

2. Ten kolor jest naturalnym uzupełnieniem siwych włosów. Biały, jednorodny.

3. Blond oferuje Ci najbogatszą i najdelikatniejszą paletę odcieni – od prostych tonów po wyrafinowane, wyraziste, ale nie przytłaczające odcienie. A najbardziej aktualnym odcieniem jest chłodna blondynka.

4. Ten odcień wygląda dobrze zarówno na kobietach o ciepłym i chłodnym odcieniu skóry.

5. I nie zapomnij o nowoczesnych technikach farbowania włosów, takich jak ombre, szatusz, balejaż czy California. Wyróżnią Cię z tłumu i nadadzą Twoim włosom blasku, na jaki zasługują.

6. Jak widać moda na wszystko co naturalne dotknęła również fryzury. Coraz więcej kobiet rezygnuje z wyszukanych fryzur na rzecz prostych i naturalnych fryzur. Co więcej, kobiety chętnie akceptują nawet siwe włosy.

7. Nie zapominaj, że jasne odcienie zawsze odmładzają. A szary jest jasnym odcieniem, więc siwe włosy mogą nabrać współczesnego wyglądu, jeśli zmienią kolor na nowoczesny odcień bieli lub szarości.

8. Ten styl uwielbiają nie tylko dojrzałe kobiety, ale także młode kobiety, które chcą wyglądać stylowo.

9. Niezależnie od trendów, skandynawska blondynka pozostaje super nowoczesnym i wyrafinowanym odcieniem, z żywymi, nieskazitelnymi i lśniącymi pasmami, które nadadzą Ci młodzieńczego wyglądu.

10. W tym sezonie nie ma lepszego koloru!