Siwe włosy są w modzie: 11 gwiazd, które wyglądają niesamowicie pięknie z siwymi włosami

Siwe włosy szybko stały się nowym trendem wśród internautów.

Żyjemy w niesamowitym wieku. W dzisiejszych czasach siwe włosy nie są uważane za wadę, nie są kojarzone ze starością i nieatrakcyjnością. Starzeją się nie tylko osoby zbliżające się do emerytury, ale także osoby w kwiecie wieku. Tak działa genetyka: nie możesz przewidzieć, kiedy twoja głowa nagle stanie się biała.

Te gwiazdy udowodniły, że posiadanie siwych włosów jest nie tylko całkowicie normalne, ale także bardzo fajne. Nie odważą się pofarbować swoich siwych włosów, ponieważ nadaje im to szczególnego uroku. Przyjrzyj się bliżej – bez siwych włosów na pewno nie byliby sobą.

Patrick Dempsey

Dr Derek Shepard z serialu Chirurdzy ma już 56 lat, nic więc dziwnego, że siwe włosy już „zadomowiły się” na jego głowie. To prawda, że jest to dobre tylko dla aktora – stał się jeszcze bardziej atrakcyjny niż był.

Andie Macdowell

Słynna aktorka, gwiazda filmów „Dzień świstaka” i „Cztery wesela i pogrzeb”, nie chce zakrywać siwych włosów – i słusznie. W tym odcieniu Andy wygląda nietypowo.

Jeff Goldblum

Wyobraź sobie Jeffa Goldbluma z innym kolorem włosów. To byłoby nierealne. Siwe włosy w żaden sposób nie przeszkadzają aktorowi: w wieku 70 lat nadal gra w filmach i mieszka z młodszą o 30 lat żoną.

Idris Elba

Gdy tylko Idris Elba skończył 50 lat, posiwiał. Warto przyznać, że takie metamorfozy są bardzo odpowiednie dla gwiazdy: męskość jest natychmiast podkreślana.

Adriana Lavat

Meksykańska prezenterka telewizyjna i była żona piłkarza Rafaela Alvareza dość wcześnie zmierzyła się z siwymi włosami – w wieku 40 lat. To wcale nie był przypadek: w nowym odcieniu pojawienie się Adriany wywołało duże zdziwienie i zachwyt wśród osób, które oglądały akurat telewizję. 

Jeffrey Dean Morgan

W wieku 56 lat Jeffrey Dean Morgan wygląda na znacznie starszego dzięki siwiejącej brodzie. Wygląda na to, że trochę przesadził, a teraz aktor zostanie przekształcony w złego Świętego Mikołaja.

Glenn Close

75-letnia aktorka z wieloma nagrodami w swoim wieku jest w stanie zaskoczyć każdego. Glenn kontynuuje karierę filmową i wie, jak wyglądać po prostu niesamowicie.

George Clooney

George Clooney zawsze był przystojny. Siwe włosy pokrywały mu głowę w dość młodym wieku, ponieważ prawie nikt nie pamięta czarnowłosego aktora.

Josh Duhamel

Gwiazda „Quiet Harbour”, „Life As It Is” i „Transformers” otrzymała od natury siwe włosy już w 50 roku życia. Odświeżony wygląd Josha bardziej do niego pasuje.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow zdecydowała się starzeć naturalnie – ryzykowna decyzja dla gwiazdy jej rangi. Jednak aktorka niczego się nie boi: jest pewna siebie i swojej atrakcyjności.

Emma Thompson

Kto oprócz Emmy Thompson wie, jak starzeć się z wdziękiem? Brytyjska aktorka z roku na rok jest coraz piękniejsza, choć siwe włosy na jej głowie tylko rosną.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!