Siła makijażu: łotewska stylistka przywraca kobietom piękno!

Dobry makijaż daje pewność siebie i chęć przeżycia każdej chwili pełnią życia. Słynna stylistka i wizażystka Lena Motinova jest głęboko przekonana, że ​​każda kobieta zasługuje na dobry wygląd.

Lena zasłynęła po tym, jak pomogła setkom kobiet z niedoskonałościami twarzy czuć się równie pięknie na zewnątrz, jak i w środku. Oto kilka niesamowitych przekształceń dokonanych przez stylistę.

Przemiany przed i po stylistce

Stylistka twierdzi, że nie ma brzydkich kobiet i nawet jeśli wiek odciska piętno na twarzy, zawsze można dobrze wyglądać dzięki dobremu makijażowi.

Dlatego jeśli chcesz zmienić swój wygląd, aby wyglądać młodziej i atrakcyjniej, nie spiesz się z zapisami do chirurga, lepiej umów się na wizytę do stylisty.

Przede wszystkim makijaż optycznie uwydatnia skórę, czyniąc ją świeżą i gładką. Po drugie, dodaje energii i wigoru Twojej twarzy dzięki cieniom do powiek i pomadce. Po trzecie makijaż elegancko podkreśla rysy twarzy i nadaje jej wyrazistości.

Fryzura, garderoba, makijaż, pielęgnacja brwi, soczewki kontaktowe – wszystkie te szczegóły mogą Cię całkowicie odmienić.

Nie wszystkie kobiety radzą sobie z trądzikiem, zmarszczkami i innymi niedoskonałościami twarzy. Dla niektórych kobiet niedoskonałości stają się poważnym problemem psychologicznym.

Najważniejszymi obszarami są usta, kości policzkowe i oczy. Bez wątpienia oczy są najpotężniejszą bronią w kobiecym arsenale. A makijaż oczu jest ważniejszy, niż się wydaje na pierwszy rzut oka.

Właściwy makijaż równoważy rysy twarzy, nadaje oczom wyrazistości, a twarzy zmysłowości.

Używając zwykłej lokówki, będziesz miała idealnie pofalowane rzęsy. Oczy staną się wizualnie większe, twarz młodsza, a wygląd bardziej wyrazisty. Dodatkowo rzęsy będą wyglądały jak najbardziej naturalnie.

Aby zdefiniować oczy, potrzebujesz dobrego eyelinera. Najpierw narysuj kreski ołówkiem, a następnie nałóż kontur wokół oczu za pomocą konturu w płynie lub żelu.

Aby uzyskać dobry kontur twarzy, który ma trwały i skuteczny efekt, wymieszaj kontur z pudrem i kremem.

Podkład powinien być w tym samym odcieniu co skóra, a nie ciemniejszy, jak wolą niektóre kobiety.

I nie, nie potrzebujesz drogiego i wyszukanego zestawu kosmetyków, aby uzyskać efekt poniżej.

Kontur powinien delikatnie wydłużać linię ust, aby uzyskać pożądaną objętość.

Czytaj także: Jak kolor ubrań zmienia nasz wygląd i dlaczego nie powinniśmy nosić czerni