Sekret, który znają tylko nieliczni: czym tak naprawdę jest szczęście?

Często próbujemy zrozumieć pewne rzeczy i kończymy nad ich analizowaniem. Dziś pomyślimy o szczęściu. Ludzie mają na jej punkcie po prostu obsesję.

Dla niektórych ludzi szczęście to obecność kogoś lub czegoś, co musi koniecznie dawać to szczęście

\

– Kiedy wygram swój pierwszy milion, będę szczęśliwa.

– Kiedy wyjdę za mąż, na pewno będę szczęśliwa.

– Kiedy kupię samochód, będę bardzo szczęśliwym człowiekiem.

– Kiedy przeprowadzę się nad morze, odnajdę szczęście.

Lista jest długa.

Ludzie przemierzają planetę i szukają szczęścia w drzwiach, za rogami, w sąsiednich miastach, a nawet w sąsiednich sercach. Ale to się nigdy nie zdarza i nigdy nie przychodzi. Jeśli już się pojawi, to gdzieś bardzo szybko znika. Wiesz dlaczego? Ponieważ wszystko jest prostsze, niż możemy sobie wyobrazić!

Czym tak naprawdę jest szczęście?

Łącząc się z każdą częścią siebie, staniesz się szczęśliwą osobą.

Tylko w ten i żaden inny sposób.

Składanie siebie jak puzzle, pokonywanie, uczenie się, praca nad sobą, ogarnięcie każdej cechy i myśli, cechy charakteru, wsłuchanie się w wewnętrzną prawdę, odnalezienie siebie. Tak można osiągnąć szczęście!

Czym jest szczęście w pracy?

Kiedy w końcu pozwolisz sobie robić to, co lubisz lub co daje Ci pozytywne emocje, daje Ci to poczucie radości i sukcesu. To jest szczęście. Łączysz się z tym, co chcesz robić i tym, co naprawdę robisz. Nie zmuszaj się do pracy, której nienawidzisz. Ułożyłaś działające puzzle.

Kiedy pojawia się szczęście w związku?

Kiedy nie działasz wbrew sobie!

W związku będziesz szczęśliwą osobą, gdy każda część ciebie będzie czuć się komfortowo, spokojnie i bezpiecznie. Ale kiedy zaczynasz oszukiwać, odkładając na bok tę samą intuicję (a to jest część ciebie), wtedy nie ma mowy o szczęściu. Albo kiedy udajesz, że nie trzeba dobrze żyć i że finansowo wszystko jest w porządku, a ta część ciebie, która marzy o czymś zupełnie innym, płacze i się złości – nawet nie próbuj szukać szczęścia. Nie pojawi się.

Tak czy inaczej, bądź ze sobą szczera. Wtedy łatwiej będzie stać się szczęśliwym człowiekiem. Bo części ciebie są w tobie przechowywane. Nie ma ich za rogiem, w sąsiednich miejscowościach, w myślach i sercach innych!

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!