Sammyy02k: Piękność o tajemniczym imieniu, która jest kochana za swoje wspaniałe kształty

Ta dziewczyna przyciągnęła wielu fanów swoją figurą do siebie. Nie zmaga się z wszelkiego rodzaju dietami i nie dąży do idealnej sylwetki. Wie, że jest już doskonała.

Prawdziwe imię dziewczyny to Samantha. Mieszka i pracuje w USA i ma teraz 30 lat. Wychowywała się w dużej rodzinie, ma czterech braci i cztery siostry. Ze względu na narodowość modelka jest greczynką i na zewnątrz jest to wyraźnie widoczne. Ma długie ciemne włosy, ciemną skórę, wyraziste oczy i brwi.

Samantha ma greckie korzenie i urodziła się w Portland w stanie Oregon w północno-zachodnich Stanach Zjednoczonych. Miejsce urodzenia wpływa na charakter każdej osoby i ta cecha nie umknęła Samancie.

Według znaku zodiaku ta modelka plus size to Baran. Fakt ten mówi nam o impulsywnym i ognistym charakterze, co w połączeniu z jej domeną daje nam niepowtarzalny obraz jej wewnętrznego świata.

Mieszkańcy Portland są surowi, ale życzliwi. Chociaż to amerykańskie miasto jest uważane za przemysłowe, jest dość zielone i pełne parków. Stąd mieszkańcy tego miasta prowadzą podwójny tryb życia.

Z jednej strony popularne są zawody w sferze przemysłowej. Z drugiej strony dużo uwagi poświęca się ekologii. Wszystko to prowadzi do wniosku, że Sammy od urodzenia przystosowała się do takiego trybu życia.

Dziewczyna nie chce zdradzać swoich parametrów. Według niektórych raportów SAMMYY02K waży około 90 kg. Ale kilogramy w tym przypadku nie mają znaczenia, ponieważ dziewczyna wygląda po prostu groźnie.

Jej styl jest odważny i ekstrawagancki. Uwielbia reprezentować krągłe kobiety i oczywiście ma pewność siebie, by afiszować się ze swoimi „aktywami”!

Chce spędzić życie podróżując po świecie, przeżywając przygody, poznając nowe egzotyczne zwierzęta i kupując nowe ubrania!

Sammyy jest wyraźnym dowodem na to, że to nie waga decyduje o pięknie kobiety, ale jej pewność siebie.

Czyż Sammyy nie wygląda niesamowicie dobrze? Co o tym myślisz? Czekamy na Wasze odpowiedzi poniżej w komentarzach. Jeśli spodobał Ci się artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi.