Różowy manicure francuski: nowe trendy

Nowy sezon – nowe trendy: kolor różowy stał się modnym kolorem na lato-jesień tego roku. A różowy kolor jest obecnie we wszystkim modny. Kolor powrócił nie tylko w manicure, ale także w ubraniach. W tych odcieniach założymy jeansy i casualowe sukienki. truskawkowy róż, fuksja, różany, fiolet, blady róż – najlepsze na ciepłą porę roku. Poniżej znajdują się najbardziej imponujące pomysły na francuski manicure w jasnych i delikatnych odcieniach różu.

Sezon letnio-jesienny to czas na wykonanie różowego francuskiego manicure. Co zaskakujące, łatwo jest poprzeć ten trend: wystarczy zastąpić dotychczasowy popularny biały manicure różowym. Drugi punkt to ogólny apetyt na rysunki, naklejki, które można ozdobić francuskim manicure. Ponadto moda przeżywa teraz bezprecedensową falę: popularność pastelowego i jasnego manicure, który można wykonać w różowych odcieniach.

Różowy francuski manicure z wzorami

Rysowanie pędzlem może być skomplikowane, dlatego na ratunek przychodzą stemple lub naklejki: a na czubkach paznokci piękny letni lub jesienny wzór. Jednocześnie projekty nie powinny być skomplikowane, zwłaszcza we wzornictwie francuskim. Na przykład pomaluj czerwono-różowe linie lub fale zamiast klasycznej linii.. Uzupełnij francuski manicure akcentami lub wzorem z kwiatami, liściami, owocami, sercem. 

Różowy manicure z gradientem

W tym sezonie faworytem jest również francuski manicure z gradientem, na przykład w kolorach czerwono-różowym lub miętowo-różowym. Ponadto możesz eksperymentować z innymi modnymi odcieniami. Najważniejsze, że przejście kolorów jest płynne, a połączenie odcieni harmonijne.

Francuski manicure w odcieniu gorącego różu

W życiu codziennym jasne odcienie różu na paznokciach wyglądają bardzo elegancko i wyrafinowanie. Dlatego warto przyjrzeć się bliżej opcjom francuskiego manicure w odcieniach fuksji i fioletu. Bardzo jasne odcienie różu dobrze komponują się z beżową, transparentną i mleczną bazą.