Różowy manicure, dla kobiet, które dbają o urodę!

Jesteśmy w środku lata i jak dobrze wiecie manicure musi wibrować w takim samym rytmie jak czas na zewnątrz i nastrój kobiety. Dlatego latem jednym z najpopularniejszych manicure pozostaje manicure różowy. Taki manicure jest wyrazisty, elegancki i wygląda jak najbardziej kobieco. Różowy doda Twoim paznokciom odrobine naturalnej miękkości i delikatności, której tak bardzo nam obecnie brakuje.

Francuskie paznokcie z różem

Manicure francuski to klasyczne rozwiązanie, które nigdy nie traci na aktualności. Z tego powodu wiele kobiet uważa to za nudne. Ale wiedz, że współczesny francuski nie stoi w miejscu i nie jest już tylko z białą końcówką i neutralnym kolorem paznokci, ale może przybrać dowolny kształt i kolor, w zależności od Twoich upodobań. Może więc być różowy + różowy, matowy róż + błyszczący róż, różowy z żółtym (lub dowolnym innym kolorem), ombre pink itp.

Różowe paznokcie z wzorami

Różowe odcienie, choć nie pozbawione wyrazistości, są tak powszechne, że niektórzy styliści uważają je za neutralne. Aby rozcieńczyć obraz i dodać paznokciom uroku i indywidualności, kobiety szukają różnych modeli. Tutaj wszystko zależy od twoich preferencji i wyobraźni. Wzory są zawsze mile widziane, ale uważaj, aby nie przeciążyć paznokcia, ponieważ elegancja to przede wszystkim prostota.

Różowe paznokcie z brokatem

Jeśli minimalizm Ci nie odpowiada i chcesz się wyróżnić, uzupełnij różowy manicure kamykami, brokatem i innymi jaskrawymi akcentami, które wyróżnią Cię z tłumu i poprawią Ci humor. Uważaj jednak na ilość brokatu. Celem brokatu jest ożywienie manicure, a nie przeciążenie go. Różowy dobrze komponuje się ze srebrnymi tonami.

Paznokcie w kolorze pudrowego różu

Jasnoróżowy kolor i brzoskwiniowy odcień wyglądają delikatnie, wdzięcznie i kobieco. Te odcienie dodają świeżości dłoniom i odmładzają cały wizerunek kobiety. Odcienie beżu, kremu czy pudrowego różu dodadzą Twoim paznokciom miękkości i naturalnej delikatności, której tak bardzo nam dzisiaj brakuje. Z drugiej strony, aby manicure nie wyglądał zbyt nudno, można go rozcieńczyć ciemnymi lub brązowymi odcieniami.

Jasnoróżowe wzory paznokci

Taki manicure jest dobry tylko na słoneczne letnie dni. Ekspresyjny, żywy, ponętny i modny. Idealny dla zalotnych i pewnych siebie kobiet. Jeśli masz ochotę poeksperymentować, możesz wykonać swój manicure na dłoni inaczej niż na drugiej dłoni, lub połączyć kilka wyrazistych odcieni, tak jak zrobiły to kobiety poniżej. W końcu kobieca uroda zaczyna się na czubkach paznokci.

Krótkie różowe paznokcie

Wiele kobiet uważa, że ​​krótkie paznokcie nie są tak stylowe i atrakcyjne jak długie. Rzeczywiście, długie, zadbane paznokcie wyglądają szczególnie kobieco i estetycznie, ale styl nie zależy od wielkości, ale od gustu. Dlatego możesz mieć pełen wdzięku i atrakcyjny manicure, nawet przy krótkich paznokciach, jeśli wiesz, jak prawidłowo dopasować ich styl, fakturę i kolor.

Modne różowe wzory paznokci w tym sezonie

W tym sezonie styliści zalecają łączenie różnych kolorów, na przykład różu z żółtym, różu z niebieskim, liliowego i różu, różu z beżem, różu z bielą itp. Wszystkie te połączenia wyglądają świeżo, delikatnie i jak najbardziej kobieco. Są dobre tylko na słoneczne i tętniące życiem lato.