Psychologia relacji: 9 sposobów, aby zawsze o tobie myślał

JAK UWIEŚĆ MĘŻCZYZNĘ

Chcesz, żeby mężczyzna zadzwonił do ciebie po pierwszej randce? Pomogę Ci w poznaniu męskiej psychologii oraz zdradzę kilka kobiecych tajemnic, które będą działały na poziomie podświadomości.

Nie wierzysz? Psycholodzy mają inne zdanie. Obejrzyj ten film do końca, a przekonasz się, że istnieją sposoby, dzięki którym na długo zapadniesz w męskiej głowie.

Spróbuj, a zobaczysz, jak mężczyzna zacznie tęsknić za Tobą. Wystarczy trzymać się tych 9 wskazówek.

Bądź interesującą rozmówczynią.

Mężczyźni uwielbiają słuchać. Słuchaj go i potwierdzaj rozmowę co najmniej dwoma zdaniami, nawet jeśli temat nie jest dla ciebie interesujący, a następnie stopniowo kieruj rozmowę w pożądanym kierunku. Jeśli mężczyźnie zabraknie tych przyjemnych rozmów, zacznie tęsknić za nimi.

Bądź niedostępna.

Mężczyźni są z natury myśliwymi. Muszą podbić kobietę. Kobiety, które o tym wiedzą, czasami udają. Mogą odmówić spotkania lub nawet wyjść z niego bez żadnego wyjaśnienia. Wtedy mężczyzna zdaje sobie sprawę, że nie jest to łatwa zdobycz i zaczyna ją podbijać.

Zgub się na chwilę.

Nie odbieraj telefonów, wiadomości ani nie pokazuj mu się. Ale oczywiście nie na długo, zrób dokładnie tak, żeby zaczął się martwić, że cię stracił i pomyśli, że zrobił coś złego. Kiedy w końcu się pojawisz, będziesz mile zaskoczony, on naprawdę za tobą tęsknił.

Wspieraj jego pasję.

Jeśli twój mężczyzna ma hobby, rób to z nim. To przybliży cię. A kiedy pomożesz mu zrobić jego ulubioną rzecz, na pewno to zapamięta.

Użyj siły zapachu.

Kiedy idziesz na randkę, używaj tych samych perfum. Ale takie, aby twój adorator je lubił. Jeśli poczuje je gdzieś indziej, natychmiast sobie Ciebie przypomni. Zostaw u niego szalik, jakąś drobną rzecz z tym zapachem, na pewno nie zapomni o tobie.

Wiadomości.

Każdego wieczoru możesz wysyłać mu wiadomość, życząc dobrej nocy. Będzie na nie czekał każdej nocy, a przed snem pomyśl o sobie.

Bądź zajęta.

Zachowanie mężczyzny można porównać do zachowania kota. Nigdy nie będzie zainteresowany zabawką leżącą na podłodze. Kiedy zabawka zbliża się i ciągle przesuwa się do przodu, zrobi wszystko, aby ją złapać. Nie odpowiadaj na jego wiadomości natychmiast, powinnaś poczekać, czasem nawet cały dzień, jeśli sprawa na to pozwala. Nie zgadzaj się również na spotkania, jeśli zaproszenie od niego przyszło na godzinę przed planowanym czasem, powiedz, że masz już plany.

Mów spokojnie.

Kontroluj, co mówisz i jak to mówisz. Naukowcy odkryli, że mężczyzn bardziej pociągają kobiety, które mówią spokojnym, ciepłym głosem niż te, które używają wysokich tonów. Jeśli tak zrobisz, to niewątpliwie będzie o tobie myślał, pamiętaj tylko, aby dać mu dojść do głosu.

Nie mów mu wszystkiego.

Możesz opowiedzieć mu o problemach w pracy lub kłótni z matką, ale nadal zalecamy dzielenie się z nim pozytywnymi informacjami. Opowiedz mu o swoich marzeniach, sukcesach w pracy i nowym projekcie, który się rozpoczął. Jeśli zakończysz tę historię frazą „Jeszcze nikomu o tym nie mówiłam”, na pewno Cię zapamięta.

 

 

Leave a Reply