Przystojni, sławi i bogaci: tak wyglądają najatrakcyjniejsi mężczyźni na świecie

Najpiękniejsi mężczyźni na świecie mają nie tylko godne pozazdroszczenia cechy fizyczne. Są pewni siebie, charyzmatyczni i rozpalają serca milionów kobiet. Każdego roku magazyn People wybiera takiego człowieka. Oto kim są zwycięzcy i jak wyglądają zwycięscy ostatnich 10 lat.

Paul Rudd (2021)

Paul Rudd jest jednym z najbardziej utalentowanych komików swojego pokolenia. 53-letni aktor od 20 lat jest żonaty z tą samą kobietą, ma dwoje dzieci i najwyraźniej nie planuje się starzeć.

Michael Bakari Jordan (2020)

Michael Bakari Jordan to 35-letni amerykański aktor i reżyser. Znany jest z ról w Fruitvale  Station (2013), Fantastic 4 (2015),  Creed (2015) Czarna Pantera (2018).

John Legend (2019)

John Legend, którego na pewno znasz, to amerykański piosenkarz, autor tekstów i aktor, który zdobył dziesięć nagród Grammy, Złoty Glob i Oscara za piosenkę „Glory” z filmu Selma.

Idrys Elba (2018)

Angielski aktor filmowy i głosowy, DJ i muzyk. Zdobywca Złotego Globu. Jego ojciec pochodzi z Sierra Leone, a matka z Ghany. Dopóki nie stał się sławny, pracował w fabryce Forda w mieście Dagenham.

Blake Shelton (2017)

Blake Shelton to wykonawca muzyki country, który w 2016 roku zajął 9 miejsce na liście najlepiej opłacanych artystów muzyki country na świecie. A rok później został uznany za „najseksowniejszego żyjącego mężczyznę”.

Dwayne Johnson (2016)

Dwayne Johnson – najlepiej opłacany aktor w tej chwili i jeden z najlepszych zapaśników wszechczasów, był kiedyś nieśmiałym i niezbyt przystojnym młodym mężczyzną. A dziś jest wzorem dla wszystkich i pożądanym przez miliony kobiet mężczyzną.

David Beckham (2015)

Być może najseksowniejszy piłkarz wszechczasów. Człowiek, który uczynił swoje nazwisko globalną marką reklamową, wspiął się na szczyt światowej piłki nożnej i pozostaje jednym z najbardziej wpływowych Anglików swojego pokolenia.

Chris Hemsworth (2014)

Mimo że od tego czasu minęło 8 lat, Chris Hemsworth pozostaje jednym z najbardziej pożądanych aktorów w Hollywood, chociaż od ponad 10 lat jest żonaty z hiszpańską modelką i producentką Elsą Pataky.

Adam Levine (2013)

Adam Levine to amerykański wokalista, gitarzysta i aktor, znany na całym świecie jako frontman zespołu Maroon 5. Może nie rozpoznajesz go z twarzy, ale na pewno słyszałaś jego muzykę, która zbiera miliardy wyświetleń na Youtube.

Bradley Cooper (2012)

Bradley Cooper to jeden z najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia i jeden z najprzystojniejszych mężczyzn. Aktor ma 9 nominacji do Oscara, a w ostatnich latach miał mniej więcej tyle samo dziewczyn.

Bonus: Omar Burkan Gala

W 2013 roku Omar Burkan Gala została nazwana przez magazyn People najpiękniejszym żyjącym Arabem. Podobno był tak przystojny, że emirowie go deportowali. Ta historia ma ziarno prawdy, ponieważ Omar Burkan Gala został deportowany z Arabii Saudyjskiej, ponieważ nie pasował do lokalnej ludności.