Przestań ubierać się nudno i banalnie. Oto jak powinieneś wyglądać po 50-tce!

Wiek 50+ nie jest powodem, aby przestać zwracać uwagę na swój wygląd. W tym wieku możesz i powinieneś nosić kobiece ubrania. I nie ma potrzeby usprawiedliwiania się wiekiem i ubierania się w bezkształtne “babcine” żakiety. Musisz starać się wyglądać atrakcyjnie w dowolnym momencie swojego życia.

Piękne ubrania dla 50-letnich kobiet

Nie musisz ubierać się jak papuga we wszystkich kolorach tęczy, wystarczy dodać jeden jasny element do zwykłego zestawu. Na przykład kurtka w bogatym żółtym odcieniu. Obrazu dopełnia czerwono-brązowa torba.

Jasne rzeczy nie zawsze są odpowiednie, ale nawet zwykły neutralny zestaw może być interesujący, używając tekstur kontraktowych. W przykładzie obraz jest tworzony w pastelowym kremowym odcieniu. Komplet składa się z prostych spodni, koszuli i swetra.

Ale zestawy, skomponowane w achromatycznej skali, warto uzupełnić jasnymi dodatkami. Podstawą tego kompletu są spodnie w małą czarno-białą kratkę oraz czarny sweterek. W rzeczywistości jest to uniwersalna podstawa, którą można malować według własnego uznania.

Zestawy monochromatyczne zawsze wyglądają jasno i trafnie. Na przykład taki zestaw w odcieniach brązu. Wszystkie elementy zestawu są brązowe, ale w różnych odcieniach. Dodatkowo obraz dopełnia niezwykła torba wykonana z przezroczystego silikonu.

Burgund to bardzo ciekawy kolor, jest wystarczająco jasny, aby przyciągnąć uwagę, ale jednocześnie surowy, akceptowalny nawet w wyglądzie biurowym. W przykładzie do spodni dobrano dopasowane botki, dzięki którym nogawka będzie wyglądała na dłuższą.

Jeśli podstawą obrazu są neutralne kolory, powinieneś wybrać jasną odzież wierzchnią. W przykładzie używane są spodnie, sweter i kremowy szalik. Do tej neutralnej bazy wybrali obszerną krótką kurtkę w czerwono-brązowym odcieniu i stylową czapkę w małej klatce.

Nawet strój zaprojektowany w neutralnych odcieniach bieli i beżu może być jasny i dynamiczny. W przykładzie zastosowano białe spodnie i białe buty z wytłoczoną podeszwą. Wierzch zestawu w różnych odcieniach beżu to koszula, pikowana kamizelka i obszerny beżowy płaszcz. Obrazu dopełnia czapka z daszkiem.

Efektowny look w połączeniu z sukienką z tkaniny w zebry. Nadruk, choć czarno-biały, jest bardzo jasny i zauważalny. Dopasowana sukienka z luźnym stanem i lekko rozkloszowaną spódnicą z rozcięciami w szwach bocznych.

Kolejna wersja zestawu z tą samą sukienką, tym razem wybrali krótki płaszcz w kolorze pomarańczowym, a także czarne mokasyny na grubych podeszwach.

Do stworzenia tego wizerunku wybrano spódnicę o długości midi w kształcie litery A oraz tkaniny z nietypowym nadrukiem. Całość uzupełnia kremowy sweter, jasna czapka felora i czarne sznurowane buty.

A w tym stroju używany jest pomarańczowy krótki płaszcz, który widzieliśmy już powyżej. Tym razem do płaszcza dołączył monochromatyczny komplet w kolorze jasnego brązu z wydłużoną plisowaną spódnicą i swetrem.