Przepiękne i odmładzające fryzury dla kobiet po 40-tce.

Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, zacznij od fryzury! A jeśli nie wiesz, jaką fryzurę wybrać, pomożemy Ci. Oto 40 fryzur, które nigdy nie wychodzą z mody i odmładzają twarz każdej kobiety.

Fryzura Carre

Fryzura Carre to jedna z najstarszych fryzur na świecie. Fryzura ma wiele wariantów: z grzywką lub bez grzywki, do uszu lub do szyi, klasyczne lub na schodach, do włosów prostych lub falowanych. Warianty z grzywką dobrze ukrywają zmarszczki i dodają odważnego spojrzenia.

Ta fryzura jest uwielbiana przez wszystkich, od 16-letnich dziewczynek po panie w szacownym wieku. Fryzura Carre jest ucieleśnieniem młodości i kobiecości, pasuje do wszystkich kobiet, jest uniwersalny i łatwy w utrzymaniu.

Fryzura bob

Fryzura bob jest jedną z najbardziej cenionych fryzur na świecie. Fryzura jest uniwersalna, pięknie prezentuje się na twarzy każdej kobiety i pasuje do każdego stroju.

Taka fryzura wygląda tak kobieco i stylowo, jak to tylko możliwe, a co najważniejsze – dodaje włosom objętości i świeżości. Fryzura jest mile widziana zarówno w biurze, jak i w mniej formalnych okolicznościach.

Fryzura Pixie na krótkie włosy

Fryzura Pixie jest praktyczna, wygodna, uniwersalna, łatwa w układaniu i jest dobra dla kobiet, które chcą wyglądać odważnie, ale nie mają czasu na układanie fryzury.

Jednocześnie fryzura pixie to prawdziwy skarb dla pań o cienkich i rzadkich włosach, ponieważ dodaje objętości korzeniom. Asymetryczne grzywki dodadzą Twojej twarzy śmiałości i delikatności. A wersja bez grzywki odsłoni Twoje czoło i nada Ci współczesny wygląd.

Fryzura Garcon

Odważny, ale elegancki. Odpowiedni dla kobiety o kruchej budowie ciała w każdym wieku. Łatwo się układa i dodaje objętości włosom.

Minus – fryzura jest dość kapryśna, konieczna jest też częsta korekta odrastających końcówek. Nie powinieneś robić garcona, jeśli jesteś pulchny, ponieważ fryzura podkreśli wszystkie niedociągnięcia.

Fryzura paz

Fryzura paz na krótkie włosy nie wymaga stylizacji i charakteryzuje się płynnymi przejściami, zaokrąglonymi warstwami i prostymi grzywkami. Fryzura wygląda naprawdę spektakularnie na kobietach, które mają długie, pełne wdzięku szyje i delikatne rysy twarzy. Ale pożądany efekt uzyskasz tylko wtedy, gdy masz proste włosy. Fryzura paz to romantyczna, pretensjonalna i kobieca fryzura.

Strzyżenie sasson

Odmianą fryzury paz jest fryzura sasson, która wyrównuje kształt twarzy i różni się od pierwszej tylko przejściem od grzywki do reszty włosów. Nawet jeśli nie możesz pochwalić się idealnym owalem twarzy, wszystko można skorygować odpowiednimi grzywkami.

Czytaj więcej: 3 kolory ubrań, które odejmą ci kilka lat. Czary, które działają