Proste pomysły na manicure w odcieniach soczystej wiśni

Modny kolor – wiśnia, nie traci na aktualności nawet w tym sezonie. Manicure w kolorze ciemnej wiśni uwielbiają panie w każdym wieku. W tym artykule przedstawimy kilka świetnych pomysłów na nowoczesny manicure, którego główną atrakcją jest bogaty odcień wiśniowego lakieru.

Wiśniowy manicure z błyszczącymi odcieniami

Zacznijmy od manicure, który będzie dobrze wyglądał zarówno na co dzień, jak i na uroczystym wydarzeniu. Oto ekscytujący manicure wykonany na krótkich, kwadratowych paznokciach. Za podstawę przyjęto szlachetny wiśniowy kolor, aby go jakoś urozmaicić, mistrzowie paznokci użyli kontrastowego błyszczącego lakieru w kolorze srebrnym. Ten projekt manicure wygląda dość nietypowo i elegancko dzięki zastosowaniu zarówno błyszczących, jak i matowych wykończeń.

Wiśniowy manicure z błyszczącym wykończeniem

Minimalizm jest zawsze w modzie. Błyszczące wykończenie doda szykownego odcienia szlachetnego połysku.

Wiśniowy manicure ze srebrnymi akcentami

Po prostu podziwiaj, jak delikatny i jednocześnie pięknie wygląda manicure wiśniowy z dodatkiem srebrnych dżetów.

Wiśniowy manicure z asymetrycznymi wzorami

Jako dodatkowy projekt możesz użyć spektakularnego wzoru geometrycznego. Proste wzory na kilku palcach w kontrastowym kolorze dodadzą nieco szyku Twoim paznokciom.

Wiśniowy manicure ze złotym lub czarnym wzorem

Złote lub czarne monogramy na bordowym tle wyglądają bardzo modnie i pięknie. Ten format projektu można śmiało nazwać oficjalnym, ale w życiu codziennym idealnie pasuje do minimalistycznych strojów.

Francuski manicure wiśniowy ze srebrną linią

Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego i nietuzinkowego, czegoś, co sprawi, że Twoje dłonie będą nie tylko zadbane, ale i atrakcyjne, możesz wykonać manicure francuski. Nie klasyczny projekt, ale nowa wersja z niezwykłą interpretacją. Zwróć uwagę, że francuski wzór w kolorze srebrnym wygląda szykownie na matowym, bordowym tle.

Jaki kolor najczęściej wybierasz do swojego manicure?