Porzuć długie włosy: 20 dowodów na to, że krótkie włosy są bardziej seksowne!

Moda na krótkie fryzury rośnie. Nic dziwnego, ponieważ te fryzury wyglądają stylowo, wyraziście i współcześnie. I w przeciwieństwie do długich fryzur są znacznie łatwiejsze do ułożenia.

Krótkie fryzury dodają kobiecie świeżości i śmiałości i są dobre dla pań o cienkich i rzadkich włosach, które chcą zachować elegancję. Zobaczmy jakie są główne trendy tego sezonu.

Asymetryczne fryzury

Asymetria to klucz do romantycznego, kobiecego i ponętnego wyglądu. Taka fryzura nie pozostanie niezauważona. Fryzury z asymetryczną grzywką rekompensują brak objętości i dodają włosom świeżości i wyrafinowania.

Fryzury z wirującą grzywką

Granica między fryzurami męskimi i damskimi zaciera się z każdym dniem. Przynajmniej dla Pań, które mogą nosić bardzo krótką fryzurę, w chłopięcym stylu, nie tracąc przy tym elegancji i kobiecości. Taka fryzura wygląda nowocześnie, świeżo i jest idealnym wyborem dla pewnych siebie kobiet, które nie mają czasu na układanie fryzury.

Proste grzywki

Proste grzywki to klasyczny wybór, ale trochę kontrowersyjny, jeśli chodzi o krótkie fryzury. Taka fryzura z jednej strony odmładza i odświeża wizerunek kobiety, a z drugiej proste grzywki podkreślają brak objętości. Taka fryzura jest bardzo praktyczna, wygodna, wszechstronna i jest odpowiednia dla pewnych siebie kobiet.

Fryzury Bob

Fryzura Bob jest idealna dla kobiet o cienkich i rzadkich włosach. Fryzura wygląda kobieco, stylowo i nowocześnie, może być zarówno gładka, jak i nieostrożna, zarówno z grzywką, jak i bez, i jest odpowiednia zarówno dla młodych kobiet, jak i starszych pań. Ponadto bob jest łatwa w stylizacji, nie wymaga częstych poprawek, wygląda naturalnie i młodzieńczo.

Bardzo krótkie fryzury

Na szczęście dziś kobiety mogą nosić bardzo krótką fryzurę, w chłopięcym stylu, nie tracąc przy tym swojej elegancji i kobiecości. Taka fryzura wygląda nowocześnie, świeżo, stylowo i jest idealnym wyborem dla zdecydowanych i pewnych siebie kobiet.