“Po Prostu Maria”: jak dziś, po 33 latach, wyglądają bohaterowie telenoweli

Po Prostu Mariato meksykańska telenowela wyprodukowana przez Valentina Pimsteina dla Televisa w 1989 roku. Victoria Ruffo, Manuel Saval i Jaime Garza wystąpili jako bohaterowie, a Gabriela Goldsmith zagrała główną antagonistkę.

Victoria Ruffo

Zagrała główną bohaterkę filmu „Po prostu Maria”. W momencie kręcenia miała 33 lata, a aktorka tak przyzwyczaiła się do roli, że większość widzów myślała, że ​​​​nie gra, ale przeżyła pewien etap swojego życia na planie.

Po nakręceniu tego filmu stała się sławna i była w stanie zorganizować swoje życie osobiste. Obecnie jest daleko od świata wystawowego i żyje tylko dla rodziny i bliskich, dbając o dom, a także pomagając swoim dzieciom w budowaniu rodzin, poświęcając czas wnukom.

Gabriela Goldsmith

Gabriela Goldsmith nie ukrywa, że ​​rola w tym filmie stała się jej wizytówką, co pozwoliło jej zająć miejsce w świecie gwiazd. Przed tym projektem był dentystką. Ale kobieta zawsze marzyła o zostaniu artystką, więc od razu przyjęła propozycję reżyserów. Po tej telenoweli zaczął aktywnie działać w filmach, a dziś nadal występuje w teatrze, a także na planach filmowych. Zgadza się grać zarówno główne role, jak i postacie drugoplanowe.

Angeilca Rivera

A aktorka Angelica Rivera stała się sławna dzięki temu filmowi. Po zakończeniu telenoweli otrzymała dużą liczbę ofert pracy. Jednak ostatnią rolę odegrała w 2007 roku.

Od tego czasu kobieta prowadzi skryty tryb życia i woli nie udzielać wywiadów dziennikarzom, ukrywając szczegóły swojego istnienia. Jest wdzięczna reżyserom za wydobycie z niej tego, co najlepsze. Nauczyli ją też godnie pozostawać w kadrze. Pomogło to aktorce w życiu, ponieważ łatwo znajduje wspólny język z różnymi ludźmi.

 

A czy ty pamiętasz jak ta telenowela była puszczana w telewizji? Którzy bohaterowie byli Twoimi ulubionymi i z którym z bohaterów z największą chęcią wybrałabyś się na kawę lub na imprezę? Czekamy na Twoją odpowiedź w komentarzu!

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!