Pixie – prosta i łatwa fryzura dla kobiet w wieku 40-50 lat

Pixie to fryzura, która od kilku lat nazywana jest głównym hitem w świecie mody. Niezależnie od tego, co nowego dla pań, nadal pozostają wierne modnej, odważnej fryzurze pixie. W artykule zebraliśmy 10 kreatywnych opcji tej fryzury, które mogą Cię zainteresować.

Kreatywne fryzury pixie z pofarbowanymi włosami

Pixie w dowolnym kolorze wygląda elegancko. Jeśli 40-50-letnia kobieta chce czegoś niezwykłego i naprawdę modnego, powinna wybrać specjalną kolorystykę. Mogą to być nie tylko odcienie niebieskiego i różu, fioletu, ale także opcje koloryzacji włosów na czerwono, a nawet kolory tęczy. Wraz z fryzurą pixie ten kolor sprawi, że kobieta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

Wygolone z tyłu pixie

Fryzura pixie jeszcze bardziej może błyszczeć! W szczególności ta wersja fryzury jest odpowiednia dla pań w wieku od 40 do 50 lat. Najważniejszą rzeczą jest uniesienie włosów u nasady, a dopiero potem odciągnąć je do tyłu, aby odsłonić twarz i pokazać

całe swoje piękno.

Pixie z lokami

Żywe pixie z kręconymi włosami to elegancki wizerunek kobiety w każdym wieku. Jeśli twoje włosy nie kręcą się naturalnie, na ratunek przyjdzie lokówka. Najważniejsze to unikać zbyt wyraźnych loków.

Asymetryczne pixie

Kobiety lubią eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Takie odważne kobiety w wieku 40-50 lat z pewnością wypróbują modną pixie z asymetrią. Aby dodać fryzurze więcej kreatywności i atrakcyjności, warto farbować włosy elegancką, wielokolorową techniką podkreślania. Taka fryzura na pewno nie pozostanie niezauważona.

Fryzura pixie z wygolonymi skorniami

Najbardziej odważnym i ekscentrycznym kobietom w wieku 40-50 lat styliści oferują szykowną pixie z ogolonymi skroniami, które powinny być ufarbowane na ognisty odcień. Oczywiście, wybierając tak niezwykłą fryzurę, należy wziąć pod uwagę rodzaj koloru. Ale w każdym razie, jeśli zdecydujesz się na tę fryzurę, twój wizerunek magicznie się zmieni.

Kreatywne fryzury pixie to nowe i odważne opcje dla pań, które chcą być na bieżąco z modą. Możesz ułożyć najzwyklejszą fryzurę pixie, aby stała się spektakularna. Wszystko zależy od Twojej determinacji i wyobraźni.