Pixie – fryzura dla kobiet z charakterem!

Krótkie włosy to trend 2021 dla kobiet w każdym wieku. Pixie to elegancka i modna fryzura dla kobiet 50+. Ten model fryzury jest bardziej kobiecy i wszechstronny niż klasyczna „chłopięca” wersja.

Fryzura Pixie dla dojrzałych kobiet

Z wiekiem włosy stają się cieńsze i słabsze. A jeśli przez całe życie zapuszczałeś długie warkocze, teraz czas wybrać radykalnie fryzurę. Modna Pixie sprawi, że Twój wygląd będzie świeższy, a włosy bardziej żywe i obszerne (przy założeniu profesjonalnego podejścia).

Taka fryzura odmieni włosy niezależnie od ich naturalnej gęstości. Mistrz pomoże ci wybrać krótką fryzurę na cienkie, proste, grube, rzadkie, falowane włosy.

Długie boczne grzywki w połączeniu z przyciętym, warstwowym tyłem głowy stworzą odpowiednią sylwetkę. Dzięki tej fryzurze zawsze będziesz na szczycie stylu.

Siwe włosy związane z wiekiem można również odtwarzać za pomocą odpowiedniej fryzury i stylizacji. Wydłużona pixie z uniesionym karkiem, płynnie przechodząca w długie skośne grzywki, odwróci uwagę od niedoskonałego owalu twarzy.

Elegancka wersja pixie z prostą grzywką i obszerną koroną jest odpowiednia dla szczupłych pań 50+, które cenią klasykę i wygodę. Pani na poniższym zdjęciu wybrała warstwową pixie. Naturalny odcień widocznie odmładza i podkreśla naturalne piękno tego modelu. Warstwy dodają objętości, a chaotyczne pasma tworzą koncepcję stylu.

Czytaj więcej: Jak wyglądać pięknie i naturalnie: 8 trików, które uwydatnią Twoje piękno