Pixie-Bob na blond włosy: 13 wariantów do spróbowania w tym sezonie!

Fryzura pixie bob ma niepowtarzalny kształt, który uzyskuje się dzięki nowoczesnym technikom modelowania włosów. Ta fryzura jest oferowana kobietom w każdym wieku, niezależnie od koloru włosów. Dziś powiemy Ci, dlaczego bob pixie jest dobrym rozwiązaniem dla jasnych i stylowych blondynki.

Pixie bob z objętością z tyłu głowy

Cechą tego typu fryzury jest obszerna okrągła korona. Ta fryzura świetnie wygląda na grubych i cienkich włosach. Jeśli włosy są bardzo rzadkie, to w okolicy korony możesz zrobić stos, zapewniając bujny obszar korony. Fryzura otwiera szyję, optycznie ją wydłużając, a także rozciąga owal twarzy.

Pixie bob z krótką koroną

Fryzura w stylu pixie-bob z ogolonym karkiem i krótką koroną wygląda szczególnie imponująco na kobietach o owalnej twarzy. Najbardziej odważne panie na ogolonym obszarze wolą stosować rysunki w postaci misternych ozdób, surowych geometrycznych kształtów, a czasem obszernych rysunków. Przy takiej fryzurze styliści zalecają używanie grzywki: ukośnej, podartej, asymetrycznej.

Warstwowy pixie bob

Ta fryzura to zbawienie dla kobiet o gęstych i niegrzecznych włosach. Fryzura sprawia, że ​​obraz jest przewiewny, tworząc dodatkową objętość w okolicy ciemienia i nieco przerzedzając gęste włosy w górnej części tylnej części głowy. Zmielone górne pasma odmładzają i odświeżają wygląd.

Pixie bob z grzywką

Pixie bob z grzywką jest zalecany dla tych kobiet, które muszą ukryć szerokie lub bardzo wysokie czoło przed ciekawskimi oczami i lekko dopasować rysy twarzy. Najpopularniejsze grzywki, które tworzą harmonijny tandem z pixie-bobem z wysokim karkiem, to długi, ukośny huk.

Pixie bob z ukośną grzywką

Fryzura pixie-bob łączy w sobie zalety fryzury bob i fryzury pixie. Fryzura dobrze wygląda na twarzy każdej kobiety i można ją dopasować do każdego stroju. Ta fryzura łączy w sobie śmiałość z delikatnością i jest prawdziwym prezentem dla nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety.

Pixie bob z rozczochranymi włosami

Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych, bardziej obszernych włosów. Objętość, wydłużone grzywki, nieostrożne przejścia – wszystko to sprawia, że ​​pixie jest idealną fryzurą dla współczesnej kobiety.