Pixie-bob: modna fryzura w sezonie 2022

Fryzura w stylu Pixie-bob jest spektakularna, z teksturowaną przednią częścią, idealną kombinacją gradacji i warstw. Co sezon powraca do mody ze względu na swoją zmienność, która przypada do gustu dużej liczby kobiet. Estetycznie najłatwiejszym sposobem aktualizacji swojej obecnej fryzury dla krótkich i średnich włosów jest fryzura w stylu pixie-bob. Możesz skupić się na tym asymetrycznym kształcie lub jasnym kolorze. To tylko niektóre fryzury. Na przykładach zdjęć mówimy o najmodniejszych i oryginalnych kształtach tej fryzury.

Pixie-bob z grzywką

Na całym świecie istnieje dziś trend na grzywkę w różnych wariantach. Preferowane są proste grzywki do brwi. Ten trend przenosi się również na inne opcje: dziewczyny wybierają krótkie i proste grzywki, ukośne i wyciągają kilka pasm włosów na twarz. Długość dobrana jest tak, aby podkreślić naturalne piękno. Zmieniając długość grzywki, za każdym razem tworzymy nową fryzurę. Wyprostowane grzywki to trend. Grzywka asymetryczna polega na wydłużeniu z jednej strony.

Pixie-bob bez grzywki

Zgodnie z pomysłem fryzjerów, stylistów lub Twoim życzeniem, pixie w stylu Bob można wykonać bez grzywki. Pasma włosów przy twarzy pozostają długie, aby można je było przesunąć za ucho. Pozwala to pokazać piękny owal swojej twarzy, kości policzkowe i skupić się na oczach.

Podcięty Pixie-bob

W przypadku nowoczesnych fryzur niezwykle modne są ogolone fryzury. Dlatego dziewczętom i kobietom oferowane są takie opcje projektowania pixie-bob, jak podcięcie lub wygolenie. Aby osiągnąć pożądane efekty wizualne, wygoloną część naszych włosów można ozdobić oryginalnym wzorem. A także ogolona skroń zamienia fryzurę w asymetryczną, kontrastującą z długością reszty włosów.