Pixie bez grzywki: 16 pomysłów dla kobiet

Nowy Rok nadejdzie dopiero za kilka miesięcy, a najważniejsze modowe kobiety na świecie już pełną parą wymyślają różnorodne stylowe stylizacje, które będą przymierzać już od Nowego Roku. I zgodnie z tradycją pierwszą na liście jest zawsze wybór jasnej i modnej fryzury.

Oczywiście będzie wiele różnych opcji do wyboru, ale spośród wszystkich fryzur każdego roku wyróżnia się absolutny lider, odpowiedni dla kobiet o dowolnym wyglądzie.

W nowym roku będzie to fryzura pixie bez grzywki. Wybór tej fryzury będzie bardzo korzystny dla kobiecego wizerunku.

Wiadomo, że istnieje kilka opcji na pixie bez grzywki, wśród których prawie każda kobieta może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Asymetryczne pixie bez grzywki

Asymetria jest pierwsza na liście –  nie przypadkowo. To dzięki tej technice bardzo łatwo jest uzyskać świeży i elegancki wygląd.

Jeśli chodzi o asymetryczną pixie bez grzywki, jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej wyrafinowanych fryzur w świecie fryzjerstwa.

Dzięki specjalnemu kształtowi sprawia, że ​​rysy kobiecej twarzy wyglądają młodziej i świeżo. Jednocześnie sama fryzura wygląda bardzo obszernie i stylowo.

Pixie bez grzywki i z wygolonymi skroniami

Prawdziwym krzykiem mody dla dziewczyn o bardzo odważnym charakterze jest pixie bez grzywki i z wygolonymi skroniami. W takim przypadku krótkie włosy mogą znajdować się na jednej lub na dwóch skroniach. Jednocześnie pasma na czubku głowy są dłuższe, co nadaje wyglądowi wyjątkowy efekt.

Miłym bonusem jest możliwość stylizacji takiej fryzury na różne sposoby. Tak więc na oficjalne wydarzenie odpowiednie są miękkie loki, a na jasną imprezę odpowiednia jest gładka, odważna stylizacja. Nawiasem mówiąc, aby dodać jeszcze więcej uroku temu stylowi, możesz nosić duże kolczyki.

Pixie bez grzywki z dłuższym tyłem

Wiadomo, że właścicielom gęstych włosów nie zaleca się niepotrzebnego skracania włosów w okolicy potylicznej. Dzięki temu wygląd będzie gorszy, a głowa – nieproporcjonalna.

Nie oznacza to jednak wcale, że grubowłose piękności nie mogą robić fryzury pixie. Aby uzyskać poprawny i atrakcyjny wygląd, wystarczy połączyć krótkie pasma na czubku głowy z dłuższymi z tyłu głowy.

Ta technika wyeliminuje występowanie nieproporcjonalności i sprawi, że wygląd kobiety będzie jak najbardziej atrakcyjny.

Pixie bez grzywki to jedno z najbardziej stylowych i modnych rozwiązań nowego, nadchodzącego roku. Miłośnicy krótkich fryzur po prostu nie mogą nie zwracać uwagi na tę fryzurę, ponieważ próbując jej na sobie, mają gwarancję, że znajdą się w centrum uwagi wszystkich.