Pixie bez grzywki: 16 pięknych pomysłów dla wyjątkowych pań

Kobiety zawsze szukają czegoś nowego. Oczywiście istnieje wiele różnych opcji do wyboru, ale wśród wszystkich fryzur wyróżnia się absolutny lider, odpowiedni dla kobiet o każdym wyglądzie. Wybór tej fryzury to wielka korzyść! Poniżej oferujemy słynną fryzurę pixie w wersji bez grzywki. Zainspiruj się!

Wiadomo, że istnieje kilka opcji na pixie bez grzywki, wśród których prawie każda kobieta może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Asymetryczne Pixie bez grzywki

Asymetria znalazła się na pierwszym miejscu listy nieprzypadkowo. Dzięki tej technice bardzo łatwo uzyskać świeży i modny wygląd.

Jeśli chodzi o asymetryczną pixie bez grzywki, jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej wyrafinowanych fryzur.

Dzięki specjalnemu kształtowi sprawia, że ​​rysy twarzy wyglądają młodziej i piękniej. Jednocześnie sama fryzura wygląda bardzo obszernie i elegancko.

Pixie bez grzywki

Prawdziwym znaleziskiem dla dziewczyn o bardzo odważnym charakterze jest pixie bez grzywki i ogolonymi skroniami. W takim przypadku krótkie włosy mogą znajdować się na jednej lub na dwóch skroniach. Jednocześnie pasma na czubku głowy są dłuższe, co nadaje włosom wyjątkowy efekt.

Miłym bonusem jest możliwość stylizacji takiej fryzury na różne sposoby. Tak więc na oficjalne wydarzenie odpowiednie są loki, a na  imprezę odpowiednia jest gładka fryzura, odważna stylizacja z pianką. Nawiasem mówiąc, aby wyglądać jeszcze bardziej efektownie to idealnym pomysłem jest noszenie dużych, widocznych kolczyków.

Pixie bez grzywki z dłuższymi włosami

Wiadomo, że właścicielom gęstych włosów nie zaleca się niepotrzebnego skracania włosów w okolicy kości potylicznej. Dzięki temu włosy będą brzydsze, a głowa – nieproporcjonalna.

Nie oznacza to jednak, że grubowłosym pięknościom nie wolno robić fryzur w stylu pixie. Aby uzyskać poprawny i atrakcyjny wygląd, wystarczy połączyć krótkie pasma na czubku głowy z dłuższymi z tyłu głowy.

Ta technika wyeliminuje występowanie nieproporcjonalności i sprawi, że wygląd kobiety będzie jak najbardziej atrakcyjny.

Pixie bez grzywki to jedno z najbardziej stylowych i modnych rozwiązań nowego roku. Miłośnicy krótkich fryzur po prostu nie mogą nie zwracać uwagi na tę fryzurę, ponieważ wypróbowując ją na sobie, z pewnością znajdą się w centrum uwagi wszystkich.