Piękny pedicure – oryginalne wzory na paznokcie, jakich jeszcze nie miałyście!

Zadbane piękne nogi sprawią, że będziesz wyglądać bardziej elegancko, dlatego nie zaleca się ignorowania stóp. A latem, i jesienią i zimą. Ale który pedicure jest uważany za modny, a który jest szczerze przestarzały?

1. Pedicure monochromatyczny

Pedicure monochromatyczny jest zawsze w modzie – nie ma co do tego wątpliwości. Zwróć szczególną uwagę na niebieskie odcienie. Wyglądają drogo, stylowo i pasują do stylowego stroju. Oprócz koloru niebieskiego, najpopularniejsze trendy to liliowy, wszystkie odcienie różu, pomarańczy i fuksji.

2. Pedicure neonowy

Kwasowe odcienie od dawna są spychane na dalszy plan, ale neony znów są w modzie. Tak jasna powłoka paznokci wygląda lepiej w trybie monochromatycznym. W przeciwnym razie możesz skończyć z przeładowaną kompozycją.

3. Pedicure gradientowy

Ombre z płynną gradacją odcieni to szykowne rozwiązanie na każdą sytuację. W casualowym looku lepiej wybrać płynne przejścia i spokojne tony, na wakacje można poszukać czegoś bardziej ekscentrycznego.

4. Matowy pedicure

Świetna alternatywa dla połysku, pozwala wyglądać wytwornie, stylowo, powściągliwie, ale pięknie. W matowym wykończeniu ciemne, pastelowe, jasne, neutralne odcienie wyglądają wspaniale.

Czytaj więcej: Jak dobrze wyglądać po 50-tce i nadal zachować smukłą sylwetkę?