Piękno to stan umysłu: 3 znane kobiety, które są dumne ze swoich wad!

Większość kobiet jest niezadowolona ze swojego wyglądu w taki czy inny sposób. I starają się naprawić sprawę za pomocą tworzyw sztucznych i innych środków współczesnej kosmetologii. Ale są panie, które osiągnęły wielki sukces bez poprawiania swojego wyglądu. Co więcej, są dumni ze swoich niedociągnięć.

1. Kate Winslet

Aktorka nigdy nie kochała swojej sylwetki, uważała się za pulchną. Kompleksy zawdzięczała nie tylko swoim kolegom z klasy, ale także reżyserom, którzy powiedzieli, że musi schudnąć. Wiele lat zajęło aktorce zaakceptowanie swojego ciała i rozpoczęcie innego traktowania siebie. To nie przeszkadza jej w byciu szczęśliwym i osiągnięciu sukcesu. Aktorka przyznaje, że w młodości zawsze szukała w sobie wad. Ale to już przeszłość.

2. Vanessa Paradis

Francuska piosenkarka i była żona Johnny’ego Deppa nigdy nie ukrywała swojej wady – pęknięć między zębami. Pomimo tego, że regularnie proponowano jej naprawienie tej wady, Vanessa nie poddała się perswazji. Szczerze nie rozumie, dlaczego powinna pozbyć się tego, co ją różni od innych.

3. Winnie Harlow

Z powodu wrodzonego bielactwa, dziewczyna znosiła wiele kpin i obelg. Jakie pseudonimy wymyślili jej koledzy z klasy. Vinnie był nawet bliski popełnienia samobójstwa, ale Shannie Budrem spotkała się na swojej drodze i zaproponowała, że ​​zagra w filmie na YouTube. A potem wyjątkowa dziewczyna została zauważona na innym poziomie. Dostała się do programu America’s Next Top Model i jej kariera nabrała rozpędu.

Czytaj także: Jak przez 2 tygodnie kwarantanny poprawić stan cery?