Piękne stylizacje paznokci w 2022 roku: zdjęcia z Instagrama

Kobieta z pięknymi paznokciami może wszystko!

Piękne zdobienia paznokci sprawią, że będziesz wyglądać modniej, a jednocześnie nada Ci super klasyczny wygląd. Dlatego bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego manicure zarówno do krótkich, jak i długich paznokci.

W naszej kolekcji zdobienia paznokci z Instagrama każdy znajdzie coś dla siebie w najmodniejszych trendach w tym sezonie, ponieważ życie jest zbyt krótkie na nudne zdobienia paznokci.

– Główną preferencją sezonu jest manicure o matowej fakturze, może to być lakier lub wykończenie matowe. Taka powłoka odsłania pełną głębię koloru lakieru.
– Błyszczące lakiery również pozostają w trendzie w 2022 roku. Można je stosować do absolutnie dowolnych technik projektowych, w tym matowych. Te wykończenia są łatwe do zmatowienia dzięki matowemu lakierowi nawierzchniowemu.
– Skupiamy się również na lakierach – żelach z efektem metalicznym, które pozwalają nadać stylizacji blasku, nie błyszcząc.
– Opalizujące perłowe pokrycia pozwalają dodać elegancji projektowi w 2022 roku bez efektu wulgarności.

Jeśli chodzi o zdobienie paznokci, moda w tym roku wyraźnie wskazuje, że każdy projekt należy do minimalizmu i lekkości. Nie ma potrzeby wykonywania masywnych zdobień i obszernego modelowania, w tym sezonie zdobienie paznokci musi być subtelne. Przygotowaliśmy dla Ciebie tego typu projekty paznokci w naszej galerii zdjęć z Instagrama.

W tym sezonie naturalność w makijażu, stylizacji, a także w manicure wciąż jest w modzie. Manicure naturalny w 2022 roku pozostaje ponadczasową klasyką. Wybierając spokojne odcienie beżu do manicure, możesz również dodać kolejny uroczy minimalistyczny wzór.

Wzory na paznokciach ze zwierzętami mogą obejmować wszystko, od lamparta i tygrysa po zebrę, węża, a nawet wzory na paznokciach w krowę. Możesz zdecydować się na zwierzęce nadruki na każdym paznokciu lub możesz wyróżnić jeden paznokieć, malując resztę na modny, jednolity kolor.

Temat geometrii w manicure można prześledzić w projektach nowego sezonu 2022, takie zdobienia paznokci są uważane za jedne z najmodniejszych w tym sezonie. A jeśli wcześniej wyrażano to w postaci kształtów geometrycznych, dziś w projektowaniu można zobaczyć różne kształty nakładające się na siebie, a także linie proste z punktami, kolorowymi prostokątami.