Piękne, odmładzające fryzury dla kobiet po 60-tce.

Z wiekiem nasze włosy tracą swój dawny urok. Pasemka siwieją i stają się bardziej kruche, włosy tracą objętość, a odrosty nie są już tak mocne i elastyczne jak przed chwilą. Nawet właściciele luksusowych włosów po 60 latach często muszą myśleć o dodatkowej objętości. Ale problem można rozwiązać, jeśli wybierzesz odpowiednią fryzurę.

Krótkie fryzury dla kobiet w wieku 60 lat

Krótkie fryzury świetnie wyglądają w wieku 60 lat. Nic dziwnego, bo te fryzury wyglądają stylowo, wyraziście i współcześnie. I w przeciwieństwie do długich fryzur znacznie łatwiej je ułożyć. Najbardziej odpowiednie krótkie fryzury to pixie, bob i pixie-bob.

Jeśli jesteś fanem klasycznych rozwiązań proponujemy zrobić fryzurę typu bob lub bob-carre. Jest kilka kryteriów, na które warto zwrócić uwagę. Najpierw wybierz fryzurę z grzywką. Długie grzywki dodają objętości i ukrywają niektóre zmarszczki.

Wybierz prostą fryzurę. W końcu kobiety chcą dobrze wyglądać na co dzień, nie marnując kilku godzin na układanie włosów. Najlepszym wyborem jest warstwowa fryzura bob.

Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych, bardziej obszernych włosów.

Klasyczna fryzura typu bob świetnie wygląda z siwymi włosami. Klasyka nigdy nie traci na aktualności. A jeśli nie wiesz, którą fryzurę wybrać, zawsze możesz wrócić do początku. Ta fryzura wygląda kobieco, romantycznie i z wdziękiem.