Piękne, odmładzające fryzury dla kobiet po 50-tce.

Piękna modna fryzura to nieodzowny element każdego stylu i wizerunku. Po 40 roku życia kobiety zaczynają rozumieć, że ważne jest nie tylko wybranie fryzury pasującej do typu twarzy. Konieczne jest wybranie tych modeli, które odświeżają wizerunek, czynią kobietę młodszą i atrakcyjniejszą. Z tym zadaniem radzą sobie nowoczesne fryzury dla kobiet w wieku 40 i 50 lat.

Krótkie fryzury

Krótkie fryzury nie są nowością w świecie mody, ale są absolutnym trendem ostatnich lat. Takie fryzury wyglądają znacznie świeżo niż klasyczne fryzury na średnie i długie włosy i będą mniej kłopotliwe podczas stylizacji. Nowoczesne krótkie fryzury to pixie, pixie-bob, garcon i bob-carre.

Fryzury Bob

Fryzura Bob jest idealna dla kobiet o cienkich i rzadkich włosach. Fryzura wygląda kobieco, stylowo i nowocześnie, może być zarówno gładka, jak i nieostrożna, zarówno z grzywką, jak i bez, i jest odpowiednia zarówno dla młodych kobiet, jak i starszych pań. Ponadto bob jest łatwa w stylizacji, nie wymaga częstych poprawek, wygląda naturalnie i młodzieńczo.

Średnie fryzury

Jeśli nie jesteś gotowy na radykalną zmianę, możesz zaakceptować kompromis. Najlepszą opcją jest fryzura typu bob-carre. Może być zarówno gładka, jak i nieostrożna, z grzywką lub bez, i jest odpowiednia zarówno dla młodych kobiet, jak i starszych pań.

Długie fryzury

Jeśli chcesz ukryć podwójny podbródek i opadające policzki, będziesz potrzebować długiej fryzury. Istnieje wiele odmian tej fryzury, ale jeśli masz ponad 50 lat, polecamy wersję z grzywką, ponieważ grzywka ukryje zmarszczki na czole i sprawi, że Twoja fryzura będzie bardziej wszechstronna.