Piękne, nietypowe i modne fryzury dla 50-letnich kobiet na 2021 rok

Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, zacznij od fryzury! A jeśli nie wiesz, jaką fryzurę wybrać, pomożemy Ci. Oto 5 fryzur, które nigdy nie wychodzą z mody i odmładzają twarz każdej kobiety.

Wydłużony bob

Wydłużony bob wygląda kobieco i jest odpowiedni dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na stylizację. Fryzura wizualnie zmiękcza rysy, a stopniowanie końcówek nadaje objętość. Taka krótka fryzura wygląda nowocześnie, aktualna i odpowiednia dla kobiety po 50 latach.

Asymetryczne krótkie fryzury

Asymetria to klucz do romantycznego, kobiecego i ponętnego wyglądu. Jeśli chcesz się wyróżnić, nie wyglądając nie na miejscu i prowokując, zrób asymetryczną fryzurę. Taka fryzura nigdy nie pozostanie niezauważona.

Fryzury z asymetrycznymi grzywkami rekompensują brak objętości i dodają włosom świeżości i wyrafinowania. A ich lekki i niedbały styl uratuje Cię od najbardziej uderzających oznak starości – konserwatyzmu i nadmiernej dbałości o szczegóły, innymi słowy pedantycznego i nudnego wyglądu.

Fryzura Carre z grzywką

Ta fryzura jest uwielbiana przez wszystkich, od 16-letnich dziewczynek po panie w szacownym wieku. Jest ucieleśnieniem młodości i kobiecości, pasuje do wszystkich kobiet, jest uniwersalny i łatwy w utrzymaniu.

Fryzura Carre to jedna z najstarszych fryzur na świecie. Ma wiele wariantów: z grzywką lub bez grzywki, do uszu lub do szyi, klasyczne lub na schodach, do włosów prostych lub falowanych. Warianty z grzywką dobrze ukrywają zmarszczki i dodają odważnego spojrzenia.

Fryzura Pixie na krótkie włosy

Fryzura Pixie jest praktyczna, wygodna, uniwersalna, łatwa w układaniu i jest dobra dla kobiet, które chcą wyglądać odważnie, ale nie mają czasu na układanie fryzury.

Jednocześnie fryzura pixie to prawdziwy skarb dla pań o cienkich i rzadkich włosach, ponieważ dodaje objętości korzeniom. Asymetryczne grzywki dodadzą Twojej twarzy śmiałości i delikatności. A wersja bez grzywki odsłoni Twoje czoło i nada Ci współczesny wygląd.

Fryzura Garcon

Odważny, ale elegancki. Odpowiedni dla kobiety o kruchej budowie ciała w każdym wieku. Łatwo się układa i dodaje objętości włosom. Minus – fryzura jest dość kapryśna, konieczna jest też częsta korekta odrastających końcówek.

Czytaj więcej: 3 kolory ubrań, które odejmą ci kilka lat. Czary, które działają

Leave a Reply