Piękna kuchnia: 10 stylowych pomysłów na nowoczesną kuchnię

Kuchnia jest sercem domu i powinna być funkcjonalna i zorganizowana. Dziś pokażemy, jak udekorować kuchnię ze smakiem i uprościć rozwiązywanie codziennych problemów. W materiale powiemy Ci, jak możesz przechowywać sprzęty domowe i oszczędzić miejsce w pokoju.

1. Stojak na kubki

Niezbędny przedmiot, którego potrzebuje każda kuchnia. Ta rzecz chroni blat przed uszkodzeniem. Z jego pomocą wygodniej jest zdobyć kubki do herbaty i nie zajmą dużo miejsca, tworząc poczucie nieładu.

2. Przechowywanie wina + stół

Stylowy akcent we wnętrzu, który nadaje atmosferze romantyzmu, wyrafinowania. Wino można otworzyć na wakacje lub dodać do przygotowania różnych potraw, które nie pozostawią nikogo obojętnym.

3. Stojak na sztućce

Przykład optymalizacji przestrzeni, która upraszcza codzienne życie. Kubki można ozdobić dekoracyjnymi naklejkami lub przemalować na dowolny kolor. Możesz włożyć do nich naczynia od razu po umyciu. Nagromadzoną wodę łatwo usunąć, a sztućce będą czyste i suche.

4. Stojak na tace

Element wielofunkcyjny. Służy jako taca śniadaniowa do łóżka, a przez resztę czasu służy jako podstawka, chroniąc stół przed zarysowaniami i ewentualnymi uszkodzeniami. Zwykle przechowuje się tu przyprawy i przyprawy, ale nie ma ograniczeń w ich stosowaniu.

5. Uchwyty na talerze

Mają własną estetykę. Wyglądają niecodziennie i oszczędzają miejsce w kuchni. Z ich pomocą możesz podawać kawałki owoców, warzyw i mięsa.

6. Suszarka do naczyń z odpływem wody

Suszarka do naczyń nadaje się do codziennego użytku i bez wątpienia posłuży przez wiele lat. Dodatkowo jest bardzo wygodny w użyciu.

7. Tablica

Na tablicy wygodnie jest zapisać przepisy na dania, które lubisz, zostawić ważne wiadomości dla rodziny i motywację na cały dzień lub po prostu narysować, aby udekorować wnętrze i pocieszyć się.

8. Stojak na miski

Stojak jest lekki, dzięki czemu można go zabrać ze sobą, aby obejrzeć film w przedpokoju lub sypialni. Lub możesz serwować smakołyki dla gości.

9. Żywe rośliny

Żywe rośliny oczyszczają powietrze i ożywiają środowisko. Z ich pomocą dom staje się wygodniejszy. Można je uprawiać w doniczkach na stojaku, a poniżej można umieścić olej słonecznikowy i zboża.

10. Uchwyt na butelkę naścienny

Jest niezawodny, więc nie powinieneś martwić się o bezpieczeństwo butelek. Najważniejsze jest, aby jakościowo przybić uchwyt do ściany.