Pięć cech „taniej” kobiety: jak je rozpoznać i jak nie skończyć tak jak one?

„Tania” w oczach ludzi wygląda jak kobieta, która używa cyrkonii, podartych dżinsów, wyzywającego makijażu, dużej ilości akcesoriów, a nawet bogatych zdobień paznokci. Wszystko to razem psuje tylko prawdziwe kobiece piękno, zamieniając wyrafinowany styl w choinkę. Istnieje 5 oznak „taniego” kobiecego wizerunku, który wygląda śmiesznie i nie na miejscu, a nie elegancko i stylowo.

Marki przede wszystkim

Kobieta, która z entuzjazmem kupuje markowe produkty, nie zawsze może być uważana za elegancką i wyrafinowaną. Nie możesz zdobyć sympatii i szacunku innych, obnosząc się z logami znanych projektantów.

Arogancja

„Tanie” kobiety można rozpoznać nie tylko po kreowanym wizerunku, ale także po zachowaniu, które z reguły jest dość wyzywające. Próbując wywyższyć własną osobę w oczach innych, taka kobieta będzie upokarzać tych, którzy nie mogą w danej chwili odpowiednio zareagować.

Najczęściej objawia się to złym zachowaniem wobec kelnerów w kawiarni, sprzedawców w sklepach. Taka kobieta nigdy nie zrezygnuje z szyderstw przeciwko innej osobie, chcąc w ten sposób się wykazać. W takich chwilach sama kobieta wygląda niezwykle śmiesznie w oczach ludzi dookoła.

Kluczem do sukcesu jest atrakcyjny wygląd

Błędem jest sądzić, że atrakcyjny wygląd to jedyna kobieca broń i zaleta. „Tania” kobieta po prostu nie może być inna. Starannie przygotowuje się przed pójściem do najbliższego supermarketu, robiąc perfekcyjny makijaż i fryzurę. Taka kobieta nawet śmieci nie wyniesie w ubraniu domowym i bez makijażu.

Innym wydaje się, że nigdy nie jest naturalna, skrywa się za sztucznie stworzoną maską. Pewna siebie kobieta, nigdy nie przedkłada wyglądu nad własne zasługi. Doskonale wie, jak ważne jest bycie wykształconym i inteligentnym, bo właśnie te cechy pozwalają zyskać uznanie i szacunek innych.

Luksus na kredyt

Kolejną oznaką „taniej” kobiety jest życie na kredyt. Zasoby finansowe nie zawsze pozwalają na zakup drogich rzeczy, nowego iPhone’a czy innego futra, ale trzeba zachować status osoby odnoszącej sukcesy i bogatej. Z pomocą przychodzą w tym przypadku pożyczki.

Traktują mężczyzn jak portfele

Wizerunek „taniej” kobiety kształtuje się nie tylko na podstawie jej wyglądu, ale także sposobu zachowania. Takie kobiety są przyzwyczajone do oceny nie wewnętrznych cech mężczyzny, ale wewnętrznej zawartości jego portfela. Będzie z kimś, kto zaoferuje upragniony luksus, odkładając uczucia na bok. Prawdziwa kobieta będzie dla swojego wybranka prawdziwym bodźcem do pracy i rozwoju.

„Tanie” związki, uczucia i kobiece wizerunki można spotkać na ulicach każdego miasta. 

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!