Paznokcie z brokatem: zdjęcia aktualnych trendów

Paznokcie z brokatem to tegoroczny trend. Przed wykonaniem nowego manicure z brokatem zapoznaj się z przeglądem pomysłów i wyborem zdjęć.

Wzór na krótkie paznokcie z brokatem

Ozdoba ta dobrze wygląda na krótkich paznokciach o kwadratowych i owalnych krawędziach. Beżowe kolory, abstrakcja, tekstury, proste projekty, pop-art są w modzie. A wszystkie można zwieńczyć brokatem. Niezależnie od wyboru, powinny pasować do stylu i okazji. Wśród modnych kolorów bazy wybierz zarówno neutralne, jak i jasne neonowe odcienie. Te ostatnie są modne nie tylko latem, ale także w okresie jesienno-zimowym, zwłaszcza z odrobiną olśniewającego wystroju.

Design na długie paznokcie z brokatem

Najmodniejszą opcją są długie i szpiczaste paznokcie. I wszyscy wiedzą, że klasyczny „migdał” nadaje dłoniom wizualnego wyrafinowania. Ogólnie idealny kształt, który również eksperymentuje z brokatem. Na przykład różowy manicure to doskonały wybór. Zapewne warto uzupełnić jasną grafiką, napisami – wygląda bardziej nowocześnie. W przeciwnym razie długie paznokcie są niemal uniwersalne w zestawieniach kolorystycznych. Najlepiej jednak prezentuje się w jasnych i klasycznych odcieniach – zyskujesz elegancki styl.

Na drugim miejscu pod względem popularności jest „kwadratowy” kształt. Wybierz biel, szarość, krem, beż, błękit. A jeśli pozwala na to ubiór, przyjrzyj się jaśniejszym opcjom paznokcia – czerwonym, fioletowym lub miętowym. Takie odcienie z brokatem sprawią, że manicure będzie mniej nudny.

Jeśli jesteś gotowa na eksperymenty, paznokcie baleriny/pointe będą idealnym uzupełnieniem Twojej stylizacji. Taki kształt wygląda imponująco, zwłaszcza przy jasnym designie.

Jeśli jesteś gotowa na eksperymenty, paznokcie baleriny/pointe będą idealnym uzupełnieniem Twojej stylizacji. Taki kształt wygląda imponująco, zwłaszcza przy jasnym kolorze.

Nowoczesne pomysły

Jeśli jeden odcień jest dla Ciebie zbyt nudny, zastąp go odcieniami neonowymi. A Twój manicure będzie jaśniejszy i dużo świeższy. Więcej opcji dla odważnych dziewczyn: francuski manicure lub gradient w neonowych tonach z pewnością nie pozostawi Cię niezauważoną. Tutaj cekiny lub brokat dodadzą niezbędnego blasku.