Oto jak wyglądałyby koty, gdyby były postaciami z anime

Kot jest jednym z najbardziej zagadkowych stworzeń na świecie. Starożytni ludzie czcili, ludzie ze średniowiecza się ich bali, a współczesny człowiek je uwielbia. Święte i tajemnicze powietrze zawsze unosiło się nad tymi wąsatymi stworzeniami.

Gdziekolwiek jesteś, te zwierzęta są czczone i uwielbiane przez ludzi. Na przykład w Chinach lokalny artysta znany jako „xuedaixun” wyobrażał sobie, jak wyglądałyby koty, gdyby były postaciami z anime. Wyszły oczywiście bardzo łagodne i urocze, bo inaczej być nie mogło.

1. Koty egzotyczne krótkowłose są bardzo kochające, delikatne i słodkie.

2. Piękne i czyste niebieskie oczy – błyszczą jak gwiazdy!

3. Tak wygląda doskonałość!

4. Mówi się, że czarne koty chronią dom przed siłami zła i łączą nasz świat ze światem poza nim.

5. Koty i ludzie dzielili te same terytoria od ponad 9 tysiącleci, kiedy pierwszy dziki kot został udomowiony przez człowieka.

6. Tymczasem najmniejszy z kotów stał się niezastąpionym towarzyszem człowieka i można go spotkać niemal w każdym domu.

7. Nie ma na świecie nic bardziej czarującego niż spojrzenie kota.

8. Tracisz coś w swoim życiu, jeśli nie masz kota i nigdy nie obudziłaś się rano, spoglądając na kota, który wielokrotnie i uporczywie deptał ci klatkę piersiową, mrucząc czule.

9. Jeśli jesteś wykończona pracą, a kot dokucza ci swoją czułością, poświęć mu chwilę uwagi, bo na to zasługuje i robi to z najszczerszych powodów. Nie zapominaj, że jesteśmy odpowiedzialni za tych, których oswoiliśmy.

10. Naukowcy wykazali, że kiedy wybieramy nasze zwierzęta domowe (lub oni wybierają nas), preferujemy te, które reprezentują naszą osobowość.

11. Sportowcom z reguły towarzyszą energiczne i umięśnione psy, eleganckim kobietom – małe, czyste i pachnące psy, a łagodnym ludziom – lojalne i przyjazne psy. To samo dzieje się, gdy mówimy o kotach.

12. Koty to nic innego jak nasze odbicie.

13. Co więcej, zawsze się nami opiekują. Od czasów starożytnych ludzie zauważyli, że koty wpływają zarówno na ich zdrowie, jak i nastrój.

14. Koty sprawiają, że jesteśmy zdrowsi fizycznie i bardziej spełnieni emocjonalnie.

15. Bez nich nasze życie nie byłoby takie piękne!