Oto jak powinnaś wyglądać na emeryturze: 5 stylowych kobiet po 70 roku życia

Promowane przez media standardy piękna i kult młodości zrujnowały życie wielu kobietom. Kobiety zaczęły bać się starości. I nie tyle, jak się czuje starość, ale jak wygląda starość.

Oczywiście nie możesz być tak piękna w wieku 60 lat, jak byłaś w wieku 20 lat. Oto 5 kobiet, które to rozgryzły.

Linda Wright

Linda Wright jest blogerką z USA, która właśnie skończyła 75 lata. W młodości Linda była modelką, redaktorką i projektantką mody. Przy takiej biografii nie sposób było nie mieć stylu. W wieku 75 lat Linda całkowicie przeszła na styl casual, oversizowe stroje i jasne kolory, może nawet oszałamiające. Akceptuje swój wiek i pokazuje swoim przykładem, jak ważne jest dbanie o swoje ciało.

Maye Musk

Modelka, bizneswoman, pisarka i matka najbogatszego człowieka na świecie. Maye to prawdziwa gwiazda Instagrama i błyszczących magazynów. U jej stóp są L’Officiel, Gloria, Elle, Vogue – a to wszystko w wieku 75 lat! Maye nosi to, co lubi. Według niej ubrania powinny odzwierciedlać Twoją osobowość. Dlatego nigdy nie ubiera się nudno.

Linda Rodin

Linda Rodin to przedsiębiorca z USA, która całe swoje życie poświęciła wybiegom i kosmetykom. Linda jest zwolenniczką stylu casual, ponieważ łączy wygodę z elegancją i oferuje większą swobodę ekspresji w porównaniu do stylu klasycznego czy biznesowego. Modelka uwielbia skórzane kurtki, trampki, sukienki bez ramiączek, jeansy, sandały z paskami i kaszmirowe swetry.

Meryl Streep

W wieku 73 lat aktorka może pochwalić się 3 Oscarami, 21 nominacjami i absolutnie nienagannym stylem. Meryl nigdy nie biegała za modą, ale zawsze wyglądała elegancko, z gracją i kobieco. Nawet kiedy została złapana na ulicy. Meryl nigdy nie przeszła operacji plastycznych, nigdy nie stosowała diet (z wyjątkiem ról) i wyróżnia się szlachetnym i naturalnym pięknem.

Carmen Dell ,,Orefice”

Carmen Dell’Orefice jest kobietą fenomenalną w branży modowej. Weszła do Księgi Rekordów Guinnessa za najdłuższą karierę modelki. Piękna Amerykanka rozpoczęła karierę w 1945 roku i do dziś chodzi po wybiegu. Carmen pięknie prezentuje swój wiek z lśniącymi siwymi włosami oraz enigmatycznym i urzekającym spojrzeniem. Godny przykład do naśladowania.