Oto 9 znaków, które wydają się przemijać. Jeśli rozpoznasz siebie, czas się obudzić

 

9 OZNAK ZMĘCZENIA ŻYCIEM

Czy życie cię goni? Co to znaczy? Jakbyś działała w trybie autopilota. Jesteś pewna, że za chwilę, chwileczkę coś się zmieni, musisz uzbroić się w cierpliwość, a ten trudny okres w twoim życiu się skończy. Musisz dać z siebie trochę wysiłku, ciężko popracować, a potem … I wtedy zdajesz sobie sprawę, że nadeszła wiosna. Kwiaty kwitną, miłość jest w powietrzu. Ale ta wiosna nie jest twoja. Zaczynasz rozumieć, co mam na myśli? Obejrzyj ten film do końca, a zdasz sobie sprawę z czegoś bardzo ważnego!

Oto 9 znaków, które wydają się przemijać. Jeśli rozpoznasz siebie, czas się obudzić:

  1. Często mówisz: „Muszę czekać na lepsze czasy, właśnie w tej chwili. Wkrótce problemy się skończą, a potem będę żyła pełnią życia. Mówię wam jedną tajemnicę, problemy nigdy się nie kończą. Problemy kończą się w tym samym momencie, co życie .
  2. Boisz się wydawać pieniądze. Ciągle myślisz o pieniądzach i liczysz je w głowie, a także żałujesz, że wydałaś zbyt wiele na to, co lubiłaś. Na przykład piękny szalik lub buty. Stałaś się zbyt ekonomiczna, chociaż nie żyjesz w biedzie? Ale koszty stale powodują stres.
  3. Czy doświadczyłaś uczucia potrzeby miłości, pragnienia bycia kochanym przez długi czas? Kiedy po raz ostatni całowałaś się, czy obejmowałaś kogoś z pożądaniem i pasją? Nie pamiętasz? To bardzo zły znak, no chyba, że masz więcej niż 80 lat …
  4. Wszystko zamieniło się w rutynę. Każdego dnia automatycznie budzisz się, idziesz do pracy, dni robocze są monotonne i wyglądają tak samo. Często patrzysz na zegarek i czekasz, aż w końcu skończy się kolejny męczący dzień pracy, ponieważ masz tak wiele niedokończonych obowiązków …
  5. Czy często patrzysz na zegar i czekasz na koniec czegoś? I nagle zauważasz, że noc już nadeszła. Musisz wcześniej iść spać, a jutro się obudzisz, „i wszystko będzie powtarzane od początku …”, zaczniesz robić to samo od początku w nowym dniu.
  6. Jesteś zirytowana przez szczęśliwych ludzi. Uważasz ich za głupich lub uważasz, że udają. Albo nie wiedzą, czym jest życie, albo po prostu mają szczęście.
  7. Często czujesz się źle. Oczywiście nie jesteś całkowicie chora, ale nie możesz nazywać siebie zdrową. Coś Cię ciągle niepokoi i jak cieszyć się życiem w tym stanie? Czujesz, że siły stopniowo cię opuszczają, chociaż nie robisz nic ciężkiego.
  8. Musisz stale dostosowywać się do kogoś. Musisz kontrolować zachowanie, mowę, uczucia. Zapomniałaś, kiedy szczerze rozmawiałeś z kimś, kto cię rozumie. Ciągle w napięciu.
  9. A co najważniejsze, wydajesz się znudzona i masz dużo wolnego czasu. Ale tak naprawdę nie ma czasu. Czas ucieka, płynie jak woda przez palce, wydaje się, że wszystko dzieje się powoli, ale w rzeczywistości jest bardzo szybkie. Męczący dzień pracy nigdy się nie skończy. Ale pomyśl o tym, jak mija tydzień, miesiąc? Dlaczego rok tak szybko się skończył?

Ponieważ nie żyjesz życiem. Chcesz się zatrzymać i zdać sobie sprawę, ile masz lat? Więc na co czekasz? Na szczęście? Kończące się problemy? Dlaczego znosisz to wszystko tak długo? Czy to wszystko ma sens, czy po prostu staje się nawykiem? Musisz zadać sobie wiele pytań i znaleźć na nie odpowiedzi. 

Leave a Reply