Oto 10 oznak jak rozpoznać fałszywych ludzi

„Życie jest grą, a ludzie są aktorami”. Cytat jest mądry i dobrze znany. A jeśli tak jest, to kto rozdaje role? Kto z nich jest tutaj postacią negatywną? W tym celu nie musisz być psychologiem ani jasnowidzem. Wystarczy obejrzeć ten film do końca i zwrócić uwagę na niektóre szczegóły. Weź pod uwagę kryteria oceny osób wymienionych tutaj, a będziesz wiedziała, kogo musisz unikać, aby potem nie cierpieć. Oto jak możesz rozpoznać nieuprzejmych ludzi. 

  1. Odwracanie rzeczywistości

Bez względu na to, jak oczywista jest prawda, ludzie zawsze będą temu zaprzeczać. Dla nich ważna jest tylko ich racja, nawet jeśli jest to sprzeczne z faktami. Postawa tych ludzi jest odzwierciedleniem złych myśli i intencji. 

  1. Zniekształcanie faktów.

Nieprzyjaźni ludzie są wielkimi manipulatorami. Są w stanie zniekształcić każdy fakt, którego nie chcą zaakceptować. Mają zdolność wyciągania słów z kontekstu i wymyślania własnej historii.

  1. Ukrywanie informacji.

Wszelkie informacje, które mogą im zagrozić, są utrzymywane w tajemnicy. Nie uważają jednak, że postępują nieprawidłowo, jeśli ukrywanie faktów szkodzi komuś innemu. Przeciwnie, tacy ludzie będą cię oskarżać o brak ufności. I prawdopodobnie sprawią, że to Ty poczujesz się winna.

  1. Próby wprowadzenia was w błąd.

Tacy ludzie mogą wprowadzić każdego w błąd. Sprawiają, że nie czujesz się wystarczająco kompetentna. Manipulują tobą, przez co czujesz strach i zakłopotanie.

  1. Kłamstwa.

Bez względu na to, co mówią, ci ludzie zawsze wspominają ekscytujące fakty, które nie są prawdziwe. Kiedy kłamią, czują się głęboko usatysfakcjonowani.

  1. Nie mają wyrzutów sumienia.

Ci ludzie nigdy nie żałują krzywdy wyrządzonej innej osobie. Chętnie niszczą czyjeś dobre relacje i szczęście.

  1. Wykorzystują przyjaźń, są zmienni jak pogoda.

Będą się z tobą przyjaźnić, gdy będziesz odnosić sukcesy, ciesząc się życiem. Gdy tylko pojawią się trudności, znikną. Nie oczekuj od nich wsparcia. Jesteś potrzebna tylko tak długo, jak możesz coś od siebie dać.

  1. Zazdroszczą innym sukcesów.

Ci ludzie nienawidzą sukcesu innych. Zrobią wszystko, aby uniemożliwić innym realizację swoich planów. Nie mogą znieść tych, których życie jest lepsze niż ich własne.

  1. Podwójne życie.

Tacy ludzie mają osobną historię dla każdego rozmówcy. Nie można zrozumieć, kim naprawdę są. Często prowadzą podwójne życie i nikt wokół nich nie zna ich wystarczająco dobrze.

  1. Pełna kontrola.

Ci ludzie uważają, że wszystko wokół nich jest zabawką, starając się całkowicie podporządkować sobie. Staje się to widoczne, gdy tracą kontrolę nad kimś. W takiej sytuacji ich prawdziwe motywy są wyjaśnione.

Teraz już wiesz, jak rozpoznać osobę na podstawie jej zachowania. Pozostań na naszym kanale, aby dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy i przydatnych wskazówek. Wszystkiego najlepszego. Cześć!

Leave a Reply