Okrągły kształt paznokci: 20 wzorów najbardziej pożądanego manicure

Nowoczesne trendy w manicure skłaniają się w stronę naturalności i praktyczności, dzięki czemu długie paznokcie odchodzą w przeszłość. U szczytu popularności najprostszą i najbardziej naturalną formą jest zaokrąglony owal. A optymalna długość dla tego kształtu jest krótka. Dlatego rozważymy najbardziej najlepsze opcje projektowania skróconych paznokci.

Krótkie okrągłe paznokcie

Małe, okrągłe paznokcie nadają się na słoneczne, letnie dni, ponieważ są znacznie wygodniejsze i bardziej praktyczne niż długie paznokcie, a komfort ma znaczenie latem. Palce nabierają naturalnego i kobiecego wyglądu, a ponadto zmienia się cały wizerunek kobiety.

Stylowy wystrój paznokci

Jako elementy wzmacniające wyrazistość obrazu, możesz bezpiecznie stosować różnorodne dekoracje. Krótkie paznokcie wcale nie wykluczają takich detali jak litery, kratki, kropki, linie, kształty, rysunki. Można wziąć pod uwagę nie tylko florystykę, ale także języki ognia i coś bardziej oryginalnego. Geometryczny wystrój nadal bije rekordy popularności w tym sezonie.

Francuski manicure

Manicure francuski wydaje się mieć nieskończoną ilość wariacji, zaczynając od opcji zbliżonych do klasyki, a kończąc na wariantach ultranowoczesnych. Niezależnie od wariacji zasada pozostaje taka sama: podstawowa powierzchnia gwoździa jest pomalowana w określonym odcieniu, a końcówka w innym.

Jasne kolory

Często projekt wymaga jasności, soczystości, chcesz wyglądać bardziej zauważalnie i wyraziście. Nie można bać się eksperymentów i zwracać uwagę na bogate odcienie czerwieni, maliny, brzoskwini, turkusu, burgunda. Te kolory będą świetnie wyglądać w monochromatycznych i innych wariacjach.

Spokojny projekt

Delikatne, jasne odcienie w naturalnym zakresie są zawsze aktualne i wyglądają drogo i stylowo. Nude, pastelowe kolory dobrze prezentują się niemal w każdej technice iz każdym wystrojem.

Czytaj także: Fryzury z grzywką: 50 modnych fryzur w sezonie 2021-2022!